0:5
    Melánie DUBSKÁ
    (Výborná)

Banes Florbal Soběslav - FBC Kutná Hora 0:5
branky: 19. Kateřina Moravcová, 26. Natálie Trpišovská, 29. Natálie Trpišovská, 32. Sabina Labudová, 58. Melánie Dubská; rozhodčí: Jiří Kučera - Jaroslav Peterka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Tereza Boháčová 18 - Martina Miksová 16; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:1
60:00 Komentář hostů Štursa David (Trenér): Dnes budu stručný, 3 body máme, ale máme hodně věcí na zlepšení a k přemýšlení. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér): Dnes odmakaný zápas, bohužel s nulovou koncovkou. Trefené tyčky mrzí, mohlo se nám hrát lehčeji. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. Holkám díky za bojovný výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
57:15 Nádherná gólová akce Kutné Hory. Hráčka číslo 6 vyslala krásnou nahrávkou skrz obranu svou spoluhráčku, která překonala domácí golmanku v souboji 1v1
57:09 GÓL FBC Kutná Hora! 0:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #6 Dominika Výborná (0:5)
53:05 Banesačky bojují seč jim síly stačí, ale ke gólu to stále nevede
46:55 Krásná střela domácích, bohužel opět zvoní tyč
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
34:50 Monča Hrnečků poslala soupeřku za mantinel. Naštěstí ji chytila a pevně držela. Tím zabránila přímému nárazu hráčky do našeho pořadatelského stolku.
32:15 Adél označkovala tyčku hostů
31:29 GÓL FBC Kutná Hora! 0:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (0:4)
29:25 Peťa Kabešů se nebojí soupeřku odstavit loktem, její následná střela však letí nad branku soupeře
28:08 GÓL FBC Kutná Hora! 0:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská bez asistence (0:3)
25:50 Zápas je vesměs nahoru dolu, žádných působivějších akcí zatím svědky nejsme
25:37 GÓL FBC Kutná Hora! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #8 Sabina Labudová (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 3:10
18:14 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (0:1)
16:40 Terezka: "nemám slov," je nutno podotknout, že se se souboji vůbec nemaže
16:37 Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
05:20 První nebezpečná střela zápasu. Domácí golmanka pohotově likviduje