60
  • 60 59:41
    Kutná Hora

FBC Kutná Hora - BLACK ANGELS 3:4
branky: 9. Natálie Trpišovská, 16. Natálie Trpišovská, 50. Sabina Labudová - 3. Lucie Šárová, 22. Magdalena Folková, 36. Adriana Fricová, 54. Tereza Tkadlecová; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 39 - Hana Kuchařová 37; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:1
60:00 Komentář hostů Chaloupecká Markéta (Asistent trenéra): Z naší strany nepovedené utkání se šťastným koncem. Soupeřům, rohodčím a divákům děkujeme.
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Tohle utkání muselo všechny bavit, diváky i hráče. Celých 60 minut ve vysokém tempu, kdy se oba týmy tlačili na hranu svých fyzických a florbalových možností. Tento zápas nám ukázal, že jdeme správným směrem. Z hlediska rozvoje skvělý zápas, soupeři za něj děkujeme, blahopřejeme mu k vítězství a přejeme mu klidnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 20:11
59:41 Timeout FBC Kutná Hora
59:41 Domácí se pokouší o závěrečnou hru v šesti.
59:00 Slibný pokus domácích chytá hostující Kuchařová a drží svůj tým
58:40 Domácí by potřebovali zakotvyt v útočné polovině, ale toto se nám nyní nedaří.
57:55 Bokované střely na branku vidáme na obou stranách.
56:43 Timeout BLACK ANGELS
56:10 Závěrečné minuty se odehrávají ve stejném vysokém tempu jako celý zápas. Hra se přelévá nahoru - dolů.
54:15 V dalším úniku si Natka Trpišovská nerozumněla s Luckou Klepalovou při křižné přihrávce. Pro nás velká škoda, protože to jinakmožná  mohlo dopadnout i gólem do otevřené branky.
53:45 Střelou od mantinelu k protější tyčce si bere vedení zpět na svoji stranu hostující tým BA.
53:33 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Tereza Tkadlecová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (3:4)
52:28 Protiútok Sáby Ašenbrennerové zakončen dobrou střelou, ale jen do boční síťky.
52:10 Holky z Kutné Hory bojují jako lvice. Snaží se blokovat rozehru BA na středu hřiště. Tato taktika se prozatím vychází.
50:12 Rychlá souhra v protiútoku a je z toho vyrovnávací branka domácích.
49:55 GÓL FBC Kutná Hora! 3:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #21 Lucie Klepalová (3:3)
48:50 Nepřesnosti před kutnohorskou bránou vyústily ve vážnou střelu BA, naštětí těsně vedle.
47:55 Střela Janči Novotné ze zadních pozic vyústila v nepříjemnou skákavou žabičku, ale přes nohy Kuchařové se nedostala.
46:13 Sleduejme hru ve čtyřech.
45:15 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
45:07 Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
42:00 Úvod třetiny opět v režii BA. Tlak zastavuje až tyčka domácí branky.
40:00 Střely ve 2. části: 11:18
39:34 V závěru třetiny to vypadalo na slušnou kombinaci domácích, ale nepodařilo se nám najít výslednou střelu
38:40 Po delší době domácí v úniku, Sába Ašenbrennerová ovšem hostující golmanku nepřekvapila.
37:30 Vůbec nevíme jak, ale teď při domácích stálo štěstí. Míček se prošel po horní tyčce, ale do branky se nedostal.
37:00 Janča Novotná při svém střídání pokryla čtyři rozehry soupeře.
35:30 Hostující Košťálová prakticky ve vyložené šanci proti domácí golmance. Střela šla nad bránu.
35:06 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (2:3)
34:30 Hosté mají míček převážně pod svojí kontrolou. Kutnohorské ženy se snaží blokovat přihrávky a z toho těžit protiakce.
31:57 Domácí jsou v tlaku. Hosté mají sérii poměrně povedených střel. Tu poslední zlikvidovala tyčka.
31:20 Kačenka Voldřichová (údajně nesmíme psát Katka), zkusila střelu z druhé vlny. Přízemní projekryl šel ovšem mimo branku.
30:30 Domča Výborná zkusila střelu od mantinelu po přihrávce Méli Dubské, ale golmanka BA pozorná.
28:34 Domací hráčky svojí první přesilovku nevyužily, ač přes snahu si vyloženou šanci nenašly.
26:45 Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
26:40 Ještě před vyloučením nesmíme zapomenout na pokračování mini zápasu Lucky Klepalové a golmanky Kuchařové. Znovu face to face, skóre je 4:0 pro golmanku.
26:10 Chybu v rozehrávce domácích zachránila na poslední chvíli Maruška Bartošková.
25:50 Sledujeme hru ve čtyřech.
25:30 Domácí si na středu hřiště vyťukali hru v útočném pásmu, ale gólová střela z ní nevzešla.
23:47 Domácím se nyní povedlo střídání, které celé strávilo na útočné polovině soupeřek. Závěrem zkusila Kuchařovou provětrat Maruška Bartošková, střela ji ovšem nesedla.
23:40 Prakticky stejná situace se stejným výsledkem. Posléze tlak hostí pokračuje. Gól, který tu už diváci viděli naštěstí vyřešil rozhodčí rozpažením. Kútnohorské hráčky se dál brání.
22:45 Nikol Němcová nedokázala zpracovat přihrávku z poza branky na útočící polovině.
21:58 Rozehrávka BA a střela z první po křižné přihrávce. Naštěstí pro domácí těsně vedle odkryté branky.
21:30 Hosté začínají bez servítek a hned od první vteřin prověřují domácí obranu.
21:27 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Magdalena Folková bez asistence (2:2)
21:22 Domácí Zuzka Simandlová na poslední chvíli vložila svojí florbalku do střely BA, jinak by z toho byla velmi slibná příležitost. Obranu domácích dnes můžeme pochválit.
20:40 Opět úvodní nástup BA zakončený tyčkou domácí branky.
20:00 Střely v 1. části: 9:14
19:20 Hra se usazuje na domácí polovině střelu od středu hřiště likviduje domácí golmanka.
18:03 Další pokus a znovu tváří v tvář Lucka Klepalová a hostující golmanka Kuchařová. Tento souboj tak doposud vede golmanka 3:0.
17:50 Další únik a snaha  přečíslení domácích. Natka Beranová však křižnou přihrávku na Domču Němcovou dala nepřesně.
16:50 Slibná střela hostující Januškové byla domácím přizvednuta vysoko nad. V zápětí šla do druhého sólového úniku Lucka Klepalová, ale po tom co si položila brankářku, bránu minula. To však o pár vteřin později napravila Natka Trpišovská,která míček doklepala do svatině Kuchařové.
15:45 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #8 Sabina Labudová (2:1)
14:50 Obrázek posledních minut stejný. BA kombinuje na míčku a domácí brání.
12:13 Hra má vysoké tepmo. Domácí se snaží pevně držet obranu a BA hledá cestičku kudy na branku.
11:24 Tlak BA vyústil ve slibnou příležitost, ale domácí Fajčíková si svojí levou tyčku ohlídala.
09:17 Výchoz domácí golmanky zachytily hráčky BA, avšak důrazným pokrytím si jej pro sebe přivlastnila Natka Trpišovská, která sprintem přes půlku hřiště míček zavěsila přízemní střelou ke vzdálenějšímu dolnímu růžku.
08:41 GÓL FBC Kutná Hora! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #49 Juliana Fajčíková (1:1)
06:54 Domácí se snažili pěknou střelou vysmějčit pravý růžek branky, ale Kuchařová drží svůj tým. Poslední 2 minuty hry byly ze strany domácího týmu velmi pohledné.
06:05 Natka Beranová sama před brankou hostí, ale míček na střelu minula. V zápětí v samotném úniku Lucka Klepalová, ale golmanka BA vyčapala.
03:50 Vcelku nevinná situace, kdy se míček od golmanky odrazil do vzduchu a stylem Panenkovi penalty přelétl vzduchem za zádal Fajčíkové.
02:58 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #43 Adriana Fricová (0:1)
02:40 Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
02:20 Špatný výhoz Knížové od domácí branky dal příležitost k nepříjemné střele hostí, naštěstí nad.
01:30 Zápas začal ve svižném tempu. Prozatím bez ohrožení žádné z branek.
00:00 Dobrý nedělní podvečer příznivci ženskýho florbalu. Máme zde další utkání v rámci 1 ligy žen, západní divize. Dnes se naše ženy utkají s dosavadním druhým týmem tabulky, což predikujeme na velmi kvalitní zápas plný útočného florbalu, protože naše ženy si přejí navázat na včerejší tří bodový zisk. Držíme palce!