• 59 58:40
    4:1
    (Malecká)

Florbal Chomutov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:1
branky: 7. Markéta Prontekerová, 12. Markéta Prontekerová, 49. Veronika Bímová, 59. Markéta Prontekerová - 44. Aneta Weissová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 217; zásahy brankářů: Karolina Bačková 21 - Tereza Soukupová 22; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
58:40 GÓL Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Markéta Prontekerová, asistoval #17 Petra Malecká (4:1)
56:00 Domácí ženy dnes neváhají a posílají střelu za střelou, ale branek zatím příliš nebylo.
51:37 Bačková se prokázala dalším skvělým zákrokem.
50:45 Domácí hráčky si posílají přihrávky za hostující bránou.
49:39 Fojtíkova ztratila míček, ale během krátké chvíle ho zvládla vybojovat nazpět.
48:33 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Veronika Bímová, asistoval #10 Nela Fojtíková (3:1)
48:11 Vyloučen hráč #7 Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
47:36 Kamenická je napadána a tak přihrává míček za bránu.
46:35 Po těžkém souboji o míček se k němu dostávají hosté.
44:51 Hosté se snaží dostat k míčku, ale domácí je nenechávají.
43:26 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová, asistoval #95 Sára Bartschová (2:1)
42:33 Do útoku se vydává domácí tým.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
36:10 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
35:46 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
34:28 Skvělá obrana domácího týmu zvládla vybojovat míček.
31:50 Svobodová dostává přihrávku od Tóthové a střílí na bránu, střela byla zblokována obranou domácích hráček.
29:10 Domácí hráčky si přihrávají přes předbrankové pásmo na polovině hostů, ke střelám nedochází.
27:16 Hostující hráčky mají rozehrávku ze středu hřiště.
25:42 Hosté jsou po dvou minutách zpátky v pěti, protože se domácím nepovedlo využít přesilové hry.
24:26 Bímová se dostává před branku a střílí, střela letí mimo.
23:33 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez florbalky
21:09 Bačková si připisuje fantastický zákrok.
20:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
18:25 Blíží se poslední minuta první třetiny a ve vedení se drží stále domácí.
17:22 Chodurová se stahuje do obrany pro přihrávku.
15:42 Voráčková se dokázala probojovat přes dvě bránící hráčky.
14:30 Domácí ženy jsou drženy v obranném prostoru, kde se brání před útokem hostujících hráček.
11:43 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Markéta Prontekerová, asistoval #11 Adriana Hýsková (2:0)
10:46 Königová posílá přihrávku před bránu Bivojek, ale k gólu nedošlo.
09:46 Chomutov vytváří útok a posouvá se do útočného pásma.
08:41 Tóthová se probojovala přes útok hostujícího týmu, ale ke střele ji obrana nepustila.
07:27 Hra se odehrává na polovině hostů.
06:05 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Markéta Prontekerová, asistoval #2 Natálie Königová (1:0)
04:40 Rychlá bitva o míček za domácí brankou skončila vítězstvím Chomutova.
03:30 Hra je zatím velmi vyrovnaná, nelze určit kdo má pod kontrolou míček.
00:53 První střelu v tomto utkání poslala domácí strana.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.