Mladých Nadějí
  • 60 59:56
    2

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Banes Florbal Soběslav 6:2
branky: 4. Tereza Bočková, 7. Tereza Bočková, 14. Martina Hrdličková, 25. Martina Hrdličková, 29. Nella Stašková, 36. Tereza Bočková - 20. Monika Hrnečková, 20. Karolína Kašparová; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 36 - Tereza Boháčová 39; po třetinách: 3:2, 3:0, 0:0
60:00 Komentář domácích Příhodová Denisa (Vedoucí): Konečně jsme dokázaly prodat to, co jsme v přípravě na sezónu nakoupily. Věřily jsme si a do zápasu jsme nastoupily silní i s pokorou. Přišly chyby, ale o to cennější byla jejich náprava. A takhle půjdeme i do dalších zápasů.  nDěkujeme věrným fanouškům a také soupeři.
60:00 Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér): Zlepšený herní projev na výhru nestačil. Snad nán to alespon zvedlo sebevědomi a přiště vyhrajeme. Děkejeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 15:15
59:56 Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
59:29 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
56:13 Vyloučen hráč #11 Šárka Houzarová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování florbalky
54:16 Timeout Banes Florbal Soběslav
54:16 Vyloučen hráč #8 Bára Procházková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
35:41 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 6:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #12 Eliška Novotná (6:2)
28:02 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (5:2)
24:37 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #15 Martina Hrdličková, asistoval #21 Karolína Hašlová (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 22:12
19:50 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #21 Karolína Kašparová, asistoval #22 Adéla Kubátová (3:2)
19:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #33 Tereza Procházková (3:1)
13:39 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #15 Martina Hrdličková, asistoval #28 Aneta Paďourková (3:0)
12:08 Vyloučen hráč #20 Valentýna Stachová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
06:38 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:0
03:54 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:0