1

3.

série

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 4:5pn
branky: 14. Rudolf Voják, 32. Martin Štencl, 37. Adam Němec, 39. Adam Němec - 7. Adam Fišer, 9. Vít Kraj, 27. Vojtěch Grohol, 43. Denis Pilař, N Vít Sobek; rozhodčí: Jiří Moravec - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Denny Šimon 25 - Štěpán Lísa 17; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #24 Ondřej Kakrda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #29 Vít Sobek a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #93 Vojtěch Slavík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #84 Matěj Bělohlávek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #22 Martin Štencl , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:8
44:17 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
42:24 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #85 Denis Pilař, asistoval #25 Adam Fišer (4:4)
38:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #12 Adam Němec, asistoval #93 Vojtěch Slavík (4:3)
36:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #12 Adam Němec, asistoval #43 Rudolf Voják (3:3)
31:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl z trestného střílení (2:3)
30:00 Střely ve 2. části: 6:11
26:26 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Vojtěch Grohol, asistoval #29 Vít Sobek (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 6:10
13:22 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #22 Martin Štencl (1:2)
08:40 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #75 Vít Kraj, asistoval #98 Petr Kříž (0:2)
06:41 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #75 Vít Kraj (0:1)
02:17 Vyloučen hráč #5 Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
00:01 Nikdo: nic Chomutov po vyhraném buly: "Jeeees!"