• 44 43:42
    2
    Adam TRITTHART

FBŠ Gorily Plzeň - ASK Lovosice - LFP 6:0
branky: 7. Jiří Jogl, 13. Lukáš Krepindel, 19. Lukáš Fischer, 21. Nicolas Bolan, 27. Adam Čech, 34. Karel Altman; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vít Žebra; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Filip Černý ? - Radek Dvořák ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 27:14
43:42 Vyloučen hráč #16 Adam Tritthart družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování florbalky
34:39 Vyloučen hráč #26 Matěj Bureš družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
33:16 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 6:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman bez asistence (6:0)
30:05 Vyloučen hráč #14 Adam Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 8:7
29:40 Hráči hostů při střele sjel míček i nohy.
26:54 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech, asistoval #48 Karel Altman (5:0)
26:54 Rozhodčí drželi výhodu vyloučení, které nakonec nemuseli odpískat, jelikož se Gorily v šesti prosadili.
24:15 Backhandové zakončení v brejku hostů.
20:58 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #94 Lukáš Fischer (4:0)
20:58 Dvacet nad led, golman bez šance.
18:16 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer bez asistence (3:0)
18:16 3:0.
17:25 Fatální rozehrávka Goril vytvořila obrovskou šanci Lovosicím, kterou nedokázali zúročit.
16:11 Lovosický tlak branku nevytvořil.
15:00 Střely v 1. části: 9:4
12:46 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #28 Lukáš Krepindel, asistoval #21 Filip Čech (2:0)
12:46 Gorily dotlačili míček do brány.
06:59 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #82 Filip Vavrík (1:0)
06:59 První branka zápasu, Vavrík si namazal na chleba své protihráče a Jogl již střílel jen do prázdné.
04:44 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale zatím bez žádných šancí.