60
  • 60 59:17
    Bulldogs

Bulldogs Brno - FBC Liberec 7:7
branky: 3. Adam Vágner, 33. Martin Svatoň, 37. Martin Svatoň, 40. Jan Morávek, 44. Filip Mazáč, 49. Martin Svatoň, 50. Adam Vágner - 5. Jakub Horník, 8. Jakub Horník, 28. Jakub Faksa, 30. Jakub Faksa, 39. Ondřej Cejnar, 45. Michal Václavík, 59. Ondřej Cejnar; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 5:6; využití: 1:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Martin Koudelka 14 - Vilém Svrček 18; po třetinách: 1:2, 3:3, 3:2
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Neskutečný zápas, který měl úplně všechno - florbal, emoce a fantastickou kulisu s výbornou atmosférou. To, co dokázali mí hráči, je něco úžasného a jsem na ně patřičně hrdý. Ze dna na vrchol a postup do CE ligy juniorů je neskutečnou odměnou právě pro hráče Bulldogs Brno. Mockrát DĚKUJI všem hráčům za jejich práci a předvedené výkony. Děkuji celému realizačnímu týmu za výbornou spolupráci a děkuji fantastickým fanouškům.Děkuji Liberci za výborné a férové utkání. AVÉ BULLS! :) nP.S. Žíjeme si svou pohádku
60:00 Komentář hostů Faksa Tomáš (Trenér): Oba zápasy v úžasném tempu, bohužel nám to o kousek nestačilo. Na své hráče jsem hrdý, pod jakým tlakem dokázali hrát dnešní utkání před fantastickým publikem. Brno má kvalitu na to aby v 1 skupině hrálo v první polovině tabulky.  Bohužel ale musím zmínit i umyslné zákroky do slabin na naše klíčové hráče za stavu 4:1 pro  nás. V oceňování takovýchto zákroků nám hodně ujíždí vlak oproti florbalovým velmocem, umíme si ale jejich údajné přehlédnutí velmi dobře obhájit. Soupeři gratuluji, my pracujeme dál.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:59 Famźní, fantastické, neskutečné. Tahle pohádka má šťastný konec!!!
59:17 Timeout Bulldogs Brno
59:17 Probíhá posledních pár momentů třetiny.
58:06 GÓL FBC Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (7:7)
57:05 Timeout FBC Liberec
57:05 Hosté v šesti.
56:00 Domácí zatím dobře brání oslabení.
54:48 Vyloučen hráč #77 Michal Veselovský družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
54:20 Buldoci jsou blízko navýšení skóre,
53:36 Skvělý blok Vaverčáka.
52:54 Domácí mají obrovský tlak.
51:05 Domácí na míčku.
49:25 Toje slovo kapitána! Vágner posílá Buldoky do vedení.
49:24 GÓL Bulldogs Brno! 7:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #5 Petr Vaverčák (7:6)
48:11 Svatoň zatánul i potřetí a kompletuje hattrick.
48:10 GÓL Bulldogs Brno! 6:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #60 Tadeáš Svozil (6:6)
47:48 Vyloučen hráč #34 Petr Kukla družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení
47:16 Holásek to zkusil z úhlu.
46:25 Hosté na balonku.
46:22 Smutný pálí jen do bloku.
44:53 Václavík se trefuje přesně nad rameno.
44:52 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Michal Václavík bez asistence (5:6)
43:52 Boskovická spolupráce na jedničku a je to 5:5!
43:51 GÓL Bulldogs Brno! 5:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Filip Mazáč, asistoval #84 Adam Zukal (5:5)
43:00 Morávek pálí vedle.
42:11 Skvělý Koudelka.
41:29 Svozil vrací míček Liberci.
40:36 Vágner se pokusil o střelu.
40:01 Úvodní buly znovu pro Bulldogs.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:52 Morávek se prosazuje ve nejlepší možný okamžik a máme"srovnáno"!
39:51 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac (4:5)
38:51 GÓL FBC Liberec! 3:5
38:06 Smutný se objevil sám ořed bránou, nějákým způsobem ale svoji akci ukončil v rohu kde ztrácí.
36:57 Svatoň opět zatáhle a je to znovu o gól.
36:56 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
36:12 Domácí mají solidní tlak.
33:56 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
32:54 Svatoň od půlky vymetá!
32:53 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #5 Petr Vaverčák (2:4)
32:27 Bulldogs na míčku.
31:03 Hanzelka vrací míček.
31:03 Faksa se svíjí v bolestech.
30:12 Smutný poslal střelu asi deset metrů vedle.
29:51 Vágner vrací míček soupeři.
29:50 Urban leží na zemi.
29:10 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa bez asistence (1:4)
28:32 Smutný opět kazí akci hostí.
27:58 Vyloučen hráč #29 Radim Švábík družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
27:04 Smutný na zadní tyči našel Faksu a gól.
27:03 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #22 Filip Smutný (1:3)
26:08 Obrovská šance v oslabení pro Hanzelku s Vaverčákem.
25:45 Vyloučen hráč #75 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
25:27 Odložené vyloučení pro domácí.
24:33 Famózní čtyřzákrok Koudelky!
23:23 Hosté na balonku.
23:04 Útočný faul Svatoně.
22:37 Výborný obranný zákrok Mazáče.
21:10 Faksa namazal Švábíkovi, z přečíslení ale nic nebylo.
20:01 Domácí vyhrávají buly a hosté jsou v pěti.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
18:01 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení
17:46 Výborný zákrok koudelky proti Kuklovi.
17:05 Dnes si anijeden z týmů rozhodně nenechá nic zadarmo.
16:22 Vyloučen hráč #7 Maxim Kejř družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
16:22 Vyloučen hráč #20 Štěpán Sázavský družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení
14:18 Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
12:41 Koudelka výborně zasáhnul proti Čumpelíkově dvojšanci.
11:57 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:41 Smutný pokazil rozehrávku hostí.
11:11 Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
09:55 Švábík výborně zblokoval pokus Faksy.
08:57 Smutný ztrácí míček.
07:19 Horník využívá závar před bránou.
07:18 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #94 Jakub Faksa (1:2)
06:16 Kalousek dobrou střelou prověřil Svrčka.
05:30 Hanzelkův pokus si málem domácí obránce srazil do brány.
05:04 Strála Smutného sražena nad.
04:13 Liberec ovšem rychle srovnává.
04:12 GÓL FBC Liberec! 1:1
02:56 Kalousek našel krosem volného Vágnera a Buldoci vedou.
02:55 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #75 Richard Kalousek (1:0)
02:23 Koudelka vytáhl Cejnarův pokus mimo tři tyče.
01:43 Hosté se snaží usadit v pásmu, ale bez úspěchu, míček maji domácí.
01:14 Dobrý pokus Švábíka.
00:21 Domácí vyhrávají buly a hned se vydávají do útoku.