2

3.

série

SK Florbal Grušáci Sivice - T.J. Sokol Břeclav 3:4pn
branky: 1. Petr Smutný, 16. Marek Koudelka, 35. Vít Škrob - 31. Martin Furiš, 33. Viktor Kříčka, 35. Viktor Kříčka, N Martin Furiš; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Nedorostek ? - Ondřej Matulík ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:3
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Grušáci Sivice hráč #15 Jan Šupina , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #9 Martin Furiš a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Grušáci Sivice hráč #32 Ondřej Dědeček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #18 Viktor Kříčka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Grušáci Sivice hráč #12 Petr Titz a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #8 Petr Hübl , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení 3. části
34:41 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:3
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #18 Viktor Kříčka, asistoval #69 Vojtěch Káňa (3:3)
34:21 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 3:2
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #14 Vít Škrob, asistoval #10 Petr Smutný (3:2)
32:18 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:2
31:05 Timeout T.J. Sokol Břeclav
31:05 Vyloučen hráč #8 Marek Koudelka družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za sekání
30:21 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #9 Martin Furiš, asistoval #29 Jiří Balga (2:1)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
15:55 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 2:0
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #8 Marek Koudelka, asistoval #32 Ondřej Dědeček (2:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
08:10 Vyloučen hráč #83 Martin Vrzal družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání
00:27 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 1:0
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #10 Petr Smutný, asistoval #2 Daniel Sobotka (1:0)