2:2
    Patrik PAPALA
    ()

SK Domaslavice - PASKOV SAURIANS 2:2
branky: 29. Tomáš Jantoš, 33. Václav Jirásek - 21. Petr Michálek, 36. Patrik Papala; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 6:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Šimon Janša ? - Tobiáš Kronenberg ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
35:41 Vyrovnávací branka Paskovu na 2:2, už se asi nic nestane.
35:40 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #33 Patrik Papala bez asistence (2:2)
34:29 Timeout PASKOV SAURIANS
34:29 Vyloučen hráč #10 Petr Maslák družstva SK Domaslavice na 2 minuty za špatné střídání
32:58 Neskutečný gól Domaslavic otáčí hru v jejich prospěch. Hala se asi zbortí ale hraje se dál. Paskov už začíná mít strach ale hrají přesilovku.
32:57 Timeout SK Domaslavice
32:57 GÓL SK Domaslavice! 2:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #9 Václav Jirásek, asistoval #49 Tadeáš Zuczek (2:1)
32:57 Vyloučen hráč #48 Filip Noga družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nesportovní chování
31:43 Tak a 4 minuty před koncem jdeme do hry 4 na 4. Že by padl třetí pravděpodobně rozhodující gól?
31:40 Vyloučen hráč #48 Filip Noga družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
31:02 Vyloučen hráč #29 Maxim Müller družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hra rukou
29:11 Tak tato nádherná branka Tomáše Jantoše může nakopnout SK Domaslavice k postupu na první místo.
28:25 GÓL SK Domaslavice! 1:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #99 Tomáš Jantoš, asistoval #48 Filip Noga (1:1)
28:07 Vyloučen hráč #72 Filip Schwarz družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Po druhé třetině je stav zápasu 0:1 pro Paskov. Do třetí třetiny jdeme se songem "Dlouhá noc" a věříme, že v tomto utkání začne padat více gólů.
20:32 Vyloučen hráč #14 Petr Michálek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za špatné střídání
20:02 Právě jsme byli svědky neskutečných dvou minut. Celá přesilovka se hrála ze strany na stranu. Brejky od Vítka Červenky byly nádherné. Bohužel, po neproměněném brejku jsme si prožili pravidlo "nedáš, dostaneš".
20:01 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Petr Michálek bez asistence (0:1)
17:52 Vyloučen hráč #2 Ondřej Franek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
13:31 Domaslavice se úspěšně ubránily již druhému oslabení, právě díky zmíněnému brankáři Šimonu Janšovi.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Brankář SK Domaslavice Šimon Janša zatím ukazuje jeho kvality, buďme jen rádi, že tento zápas chytá zrovna on, jinak by Domaslavice prohrávalo minimálně o 3 góly.
11:19 Vyloučen hráč #53 Daniel Mandrysz družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
10:27 Extrémně nízkou teplotu této haly zachraňuje jen skvělá bojová atmosféra tohoto zápasu o první místo mezi SK Domaslavice a Paskov Saurians.
05:30 Prvnímu oslabení se Domaslavice skvěle ubránily. Od našeho DJe slyším, že chce pustit známou píseň HAFO. Začínám se bát.
02:47 Ze střídačky Domaslavic slyšíme známé heslo: "SEJMI HO!", a tak to Honzík Kuřil vzal do svých rukou. <3
02:46 Vyloučen hráč #4 Jan Kuřil družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
01:37 S první nepříjemnou situací si brankář Domaslavic Šimon Janša poradil skvěle.
00:01 Dobrý den, čtete nás-li z domu, či snad sledujete zápas přímo zde z haly Smilovic, těšte se, protože tento zápas bude banger.