43
  • 43 42:55
    2

1.MVIL Ostrava - FBC Vikings Kopřivnice 1:1
branky: 42. Tomáš Tonka - 6. Vojtěch Monsport; rozhodčí: Martin Siřinek - Ondřej Fojt; vyloučení: 4:4 + Dušan Hejč OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Otisk ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0
42:55 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za zvedání florbalky
41:54 GÓL 1.MVIL Ostrava! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #28 Tomáš Tonka, asistoval #77 Jaroslav Kaprál (1:1)
41:22 Vyloučen trenér Dušan Hejč družstva FBC Vikings Kopřivnice - osobní trest
41:22 Vyloučen hráč #27 Kryštof Malcho družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování
40:51 Vyloučen hráč #5 Jakub Kűffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za zvedání florbalky
37:46 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
36:34 Vyloučen hráč #23 Marek Ganišin družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
24:26 Vyloučen hráč #43 Jakub Homola družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
16:02 Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
06:33 Vyloučen hráč #15 Ondřej Holaň družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování
05:04 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Vojtěch Monsport, asistoval #14 René Libiger (0:1)