()
45
  • 45 44:00

FBC Přerov - FBC Playmakers Prostějov 20:2
branky: 2. Jakub Čajánek, 4. Matyáš Zbránek, 6. Filip Máčala, 8. Noel Gavaller, 11. Matyáš Zbránek, 11. Jiří Zavadil, 12. Filip Máčala, 14. Matyáš Zbránek, 14. Jakub Čajánek, 15. Jakub Čajánek, 17. Matyáš Zbránek, 18. Filip Máčala, 23. Jiří Zavadil, 30. Matyáš Zbránek, 31. Noel Gavaller, 37. Jan Coufal, 41. Noel Gavaller, 42. Jan Hrubča, 42. Noel Gavaller, 44. Jiří Zavadil - 15. Vojtěch Večeřa, 43. Jan Váňa; rozhodčí: Jiří Kroupa - Radim Richtár; vyloučení: 1:1 + Damián Karas TDKU + 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Novák ? - Pavel Plíšek -20; po třetinách: 10:1, 4:0, 6:1
44:00 Trestné střílení družstva FBC Playmakers Prostějov neproměnil #23 Vojtěch Večeřa.
43:02 GÓL FBC Přerov! 20:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jiří Zavadil bez asistence (20:2)
42:30 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 19:2
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #67 Jan Váňa, asistoval #23 Vojtěch Večeřa (19:2)
41:25 GÓL FBC Přerov! 19:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Noel Gavaller, asistoval #66 Vojtěch Řezníček (19:1)
41:02 GÓL FBC Přerov! 18:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #71 Jan Hrubča, asistoval #64 Noel Gavaller (18:1)
40:52 GÓL FBC Přerov! 17:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Noel Gavaller, asistoval #16 Michal Spáčil (17:1)
36:15 GÓL FBC Přerov! 16:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #72 Jan Coufal, asistoval #81 Jakub Čajánek (16:1)
34:32 Vyloučen hráč #75 Lukáš Vícha družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání
30:34 GÓL FBC Přerov! 15:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Noel Gavaller, asistoval #71 Jan Hrubča (15:1)
29:33 GÓL FBC Přerov! 14:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Matyáš Zbránek bez asistence (14:1)
26:02 Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil #21 Filip Máčala.
25:20 Vyloučen hráč #15 Damián Karas družstva FBC Playmakers Prostějov na 2+2 minuty za hrubost
25:20 Vyloučen hráč #15 Damián Karas družstva FBC Playmakers Prostějov do konce utkání
22:03 GÓL FBC Přerov! 13:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jiří Zavadil, asistoval #81 Jakub Čajánek (13:1)
17:42 GÓL FBC Přerov! 12:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Filip Máčala, asistoval #66 Vojtěch Řezníček (12:1)
16:53 GÓL FBC Přerov! 11:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Matyáš Zbránek bez asistence (11:1)
14:37 GÓL FBC Přerov! 10:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #64 Noel Gavaller (10:1)
14:11 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 9:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #23 Vojtěch Večeřa, asistoval #36 Lukáš Šponer (9:1)
13:59 GÓL FBC Přerov! 9:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #14 Jiří Zavadil (9:0)
13:05 GÓL FBC Přerov! 8:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Matyáš Zbránek, asistoval #21 Filip Máčala (8:0)
11:41 GÓL FBC Přerov! 7:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Filip Máčala bez asistence (7:0)
11:15 Vyloučen hráč #81 Jakub Čajánek družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
10:33 GÓL FBC Přerov! 6:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jiří Zavadil, asistoval #32 Matěj Kapustka (6:0)
10:22 GÓL FBC Přerov! 5:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Matyáš Zbránek, asistoval #72 Jan Coufal (5:0)
07:09 GÓL FBC Přerov! 4:0
05:40 GÓL FBC Přerov! 3:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Filip Máčala, asistoval #8 Matyáš Zbránek (3:0)
03:45 GÓL FBC Přerov! 2:0
01:07 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #21 Filip Máčala (1:0)