• 36 35:55
    2
    Petr HŘIVŇACKÝ

FBC TIGERS PORUBA B - KTG Bruises Opava C 1:3
branky: 11. Dalibor Jusko - 16. Štěpán Fiedler, 20. David Langer, 29. Tomáš Chrápek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:5 + David Langer 4; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Jonáš Beňovič ? - Jakub Dratva -1; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
35:56 Tohle vyloučení však nezmění vůbec nic.
35:55 Vyloučen hráč #11 Petr Hřivňacký družstva KTG Bruises Opava C na 2 minuty za sekání
35:48 Glumbík při další signalizované výhodě mimo.
34:58 Ani dvojnásobná převaha nestačila.
34:47 Chvilkové dvojnásobné vyloučení, hra bez brankáře. Doslova dvojnásobná převaha. Kdy jindy, když ne teď.
34:46 Timeout FBC TIGERS PORUBA B
34:46 Vyloučen hráč #99 Filip Langer družstva KTG Bruises Opava C na 2 minuty za vysoká florbalka
34:13 Dratva se dnes vyspal na jedničku, další skvělý zákrok, tentokrát proti Džubinskému.
34:00 Dratva fantasticky proti Schmidtovi pravou rukou.
33:38 Vicherek nejdřív na zemi, poté promáchl.
33:05 Další ztráta bez jakékoliv snahy získat kulatý nesmysl zpět, navíc při vlastní přesilovce. Dnes si tygři vyhrát nezaslouží.
31:52 Celá dnešní hra Tygrů postrádá nápad a zdravou agresi. Při ztrátě míčku se hráči vztekají, namísto snahy o vybojování, trocha přesnosti. Nelepí to, nelepí. Jako Panzani.
31:30 Další přesilovka, ve které se zatím vůbec nic zajímavého nestalo. To se pokoušel změnit Keberle O., střelu kryje Dratva.
30:57 Vyloučen hráč #67 David Langer družstva KTG Bruises Opava C na 2+2 minuty za hrubost
30:54 Mintěl nepustil Langera do úniku a následuje vražda na Vicherka, který končí na zemi popáté.
30:05 Langer z poloviny hřiště těsně vedle.
29:07 Ze stejné pozice jako Džubinský tentokrát Jusko. Střela končí naprosto stejně, vedle a nad.
28:54 Podruhé Fojt, tentokrát do Dratvy. Následně Džubinský vedle a nad.
28:43 Fojt bekendem do bloku.
28:28 GÓL KTG Bruises Opava C! 1:3
Branku družstva KTG Bruises Opava C vstřelil #84 Tomáš Chrápek, asistoval #9 Tomáš Homola (1:3)
28:27 Gól z ničeho. Doslova. Opava odskakuje na rozdíl dvou branek.
27:50 Vyloučen hráč #25 Štěpán Willaschek družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za sekání
27:49 Willaschek si je moc dobře vědom toho, co provedl a bez keců kráčí za mříže.
27:11 Tygrům to nejen v zápase, ale celkově dnes, moc nelepí. Dočkáme se ještě změny stavu a zdramatizování?
26:36 Dratva se přesunul na střelu Schimdta včas.
25:41 Tygři by potřebovali hru uklidnit, nikoliv ji stupňovat. Zatím se děje přesný opak.
24:45 Další námaz Glumbíka, tentokrát ve vlastním oslabení. Tohle mohlo dopadnout katastrofálně.
24:21 Fojt připisuje dva body do Radegast Indexu.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:54 Vyloučen hráč #69 Filip Džubinský družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za hrubost
22:53 Další trest tygrů, opět hra ve třech proti pěti.
22:29 Ve vzduchu smrděla buď výzbroj Šprince nebo další špatné střídání domácích.
21:50 Glumbík vyhazuje za bránu hostů. Halou se ozývá "pusť", to by však výhoz musel mířit mezi tři tyče.
21:37 Beňovič si počíhal na střelu Langera.
21:22 Vyloučen hráč #5 Dalibor Jusko družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:21 21 vteřin budou hrát domácí 3 na 5.
20:35 Opava v plném počtu.
20:05 Fojt z první vedle.
19:43 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Žáček družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za špatné střídání
19:31 Schmidt promáchl přihrávku od Kocúra. Následuje trest.
19:03 GÓL KTG Bruises Opava C! 1:2
Branku družstva KTG Bruises Opava C vstřelil #67 David Langer, asistoval #9 Tomáš Homola (1:2)
19:02 Druhý námaz v rozehrávce, druhý trestanec. Co k tomu dodat. Beňovič absolutně bez šance.
18:52 Studník prudký pas Keberleho O. nedokázal zkrotit mezi tři tyče, střela končí těsně vedle.
18:35 Vyloučen hráč #13 Lukáš Rittmann družstva KTG Bruises Opava C na 2 minuty za zvedání florbalky
18:34 Nikoliv, uvidíme přesilovku domácích.
18:03 Druhá signalizovaná výhoda pro tygří smečku. Podaří se proměnit i tuhle?
17:17 Kombinace bratrů Langerů končí jen těsně vedle branky Beňoviče.
16:26 Tohle vypadalo na hodně nepříjemný střet se zásahem do hlavy o zem. Žáček však má z hlavu z betonu, díra na podlaze se vyklepala a Žáček pokračuje ve hře.
16:13 Keberle O. na Fojta, skvělý zákrok Dratvy.
15:43 Nádhernou zadovku Fojta zpomalil Studník, z akce nic nebylo.
15:20 GÓL KTG Bruises Opava C! 1:1
Branku družstva KTG Bruises Opava C vstřelil #23 Štěpán Fiedler bez asistence (1:1)
15:19 Nepřesná rozehrávka Tygrů znamená srovnání Opavy.
14:47 Glumbík námaz.
14:30 Mít Džubinský hokejku na zemi, kdo ví, jak by celá situace dopadla.
13:35 Vicherek + zem = 4
12:56 Beňovič dnes na jatkách, další rána přes prsty.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:33 Střela Glumbíka z vlastní poloviny končí na tyči, o deset vteřin později další rána z první na rameno Dratvy.
11:05 Beňovič si po dlouhé době sáhl na míček.
10:38 Vicherek na zemi potřetí.
10:21 Druhý gól zkoušel přidat Kocúr, u pokusu to zůstalo.
10:12 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 1:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #5 Dalibor Jusko, asistoval #23 Marek Glumbík (1:0)
10:11 Střela Glumbíka trefila Juska, ten doklepl za záda Dratvy.
09:26 Signalizovaná výhoda za nedovolenou vzdálenost. Tygři v šesti.
08:59 Beňovič i Dratva zatím bezchybní.
07:19 Na obou stranách lze slyšet peprné výrazy, hráči si nedarují vůbec nic.
06:20 Karneval neúspěšných přesilovek Tygrů pokračuje.
05:44 Vicherek na zemi podruhé.
05:00 Prognózy sázkařských kanceláří se naplňují, očekává se vyhrocené utkání.
04:20 Vyloučen hráč #67 David Langer družstva KTG Bruises Opava C na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:57 Vyloučen hráč #99 Filip Langer družstva KTG Bruises Opava C na 2 minuty za hrubost
03:33 Jusko se už už napřahoval ke střele, na poslední chvíli přišel blok obránce.
03:03 Keberle O. si řekl hezky o přihrávku, to by však musel býval Glumbík přihrát lépe.
02:45 Glumbík uvažoval co s rozehrávkou, tak po deseti vteřinách se rozhodl pro naprání zdi.
02:10 Vicherek poprvé na zemi.
01:56 Willaschek vybojoval, proběhl a minul.
01:27 Džubinský zkoušel 20 nad led, skončilo 20 nad břevnem.
01:10 Keberle M. fotbalově na klid.
00:54 Džubinský skákavý míček od Keberleho nezpracoval.
00:01 Řady Tygrů posílí z áčka Keberle a Glumbík, první buly právě pro ně.