36
  • 36 35:16
    Frýdek-Místek

KTG Bruises Opava C - FbC KOVO KM Frýdek-Místek B 1:2
branky: 29. Ondřej Hejzlar - 2. Klára Portešová, 30. Klára Portešová; rozhodčí: Matěj Veverka - Adam Daniel; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Kuděla ? - Tomáš Stopka ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:1
36:00 Ukončení 3. části
36:00 Siréna piští zápas u konce. Radovat se ale můžou oba týmy Frýdek za body Opava za skvělé herní výsledky a myslím si že v příštím zápase mají na čem stavět.
35:30 Opava hraje bez gólmana.
35:16 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek B
35:16 Frýdek si bere timeout na odpočinek
34:10 Poslední minuty a zachvilku bude tect krev
31:00 Hartmann se na hřišti činní skvělými akcemi
29:30 Psal jsem komentář o předešlém golu, vypisoval jsem jak je ten klučina skvělý ale potom jsem zjistil že gól dal úplně někdo jiný a potom přišel další gól a spravit jsem to nestihl :(
29:24 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek B! 1:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek B vstřelil #96 Klára Portešová, asistoval #98 Tomáš Habrnál (1:2)
28:21 GÓL KTG Bruises Opava C! 1:1
Branku družstva KTG Bruises Opava C vstřelil #18 Ondřej Hejzlar, asistoval #21 Viktor Hartmann (1:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Jedeme, jedeme, jedeme poslední čast teď už jde do tuhého. Kluci z Opavy jsou hladoví po gólu a Frýdek zase nechce nic inkasovat ale určitě by se taky nezlobili za nějaký kanadský bodík. O tom vás budu informovat já vaše florbalová rosnička
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Druhá část nám gól nepřinesla ale všech 16 fanoušků z toho tak půlka kluci co čekají na vlastní zápas šílí.
22:40 Plachta střílí ale gólmana nepřevrtal a zkušeně chytá
21:00 Chrápek se neprorval mezi dva hráče a branka žádná
19:50 Florbalový zážitek jak má být, jenom těch branek by mohlo být víc
18:30 Propad v obraně a Frýdek se dostal do nebezpečného breaku. Krásná přihrávka na Portešovou, ale neproměňuje.
16:20 Hřivnacky střílí ale přestřelil brankovou konstrukci
15:40 Zápas skáče doleva doprava ani nevím kam se mám koukat sakra
14:00 Kvasinička před bránou bekhand ale bohužel mimo
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Omlouvám se, v první části jsme měli technické problémy a nedalo se psát. Zápas vyrovnaný a týmy si nechcou dát nic zadarmo. Jdeme do druhé části a říkám předem TOHLE BUDE DRAMA
12:00 Ukončení 1. části
01:30 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek B! 0:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek B vstřelil #96 Klára Portešová, asistoval #55 Martina Koláčková (0:1)
01:06 Vyloučen hráč #25 Adam Zagora družstva KTG Bruises Opava C na 2 minuty za sekání
00:00 Vítáme všechny sportovní fanoušky v krásné Hoštické multifunkční hale a taky lidi u přijímačů. Bude to úlet! Snad všechno dopadne podle představ a hlavně bez zranění.