5:4
    Petr BEZDĚČÍK
    (Mašurka)

FBC TIGERS PORUBA B - FbK Horní Suchá C 6:4
branky: 4. Matěj Zamarski, 4. Marek Novotný, 7. Vojtěch Kocúr, 21. Štěpán Willaschek, 35. Dalibor Jusko, 36. Filip Džubinský - 20. Filip Dadok, 25. Milan Mašurka, 26. Pavel Krucina, 36. Petr Bezděčík; rozhodčí: Jan Adamík - Daniel Kotzur; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jonáš Beňovič ? - Róbert Malošík ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:3
36:00 Ukončení 3. části
35:33 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 6:4
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #69 Filip Džubinský, asistoval #19 Pavel Mintěl (6:4)
35:09 GÓL FbK Horní Suchá C! 5:4
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #54 Petr Bezděčík, asistoval #12 Milan Mašurka (5:4)
34:30 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 5:3
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #5 Dalibor Jusko, asistoval #6 Jindřich Szurman (5:3)
31:59 Zamar netrefil odkrytou bránu z 30 centimetrů. Už jsem skutečně viděl vše
25:13 GÓL FbK Horní Suchá C! 4:3
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #22 Pavel Krucina, asistoval #10 Filip Hofmann (4:3)
24:09 GÓL FbK Horní Suchá C! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #8 Milan Mašurka (4:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:15 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 4:1
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #25 Štěpán Willaschek, asistoval #12 Marek Novotný (4:1)
19:32 GÓL FbK Horní Suchá C! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #74 Filip Dadok bez asistence (3:1)
13:00 Máme první přesilovku v podání Tigeers
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
06:22 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 3:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #27 Vojtěch Kocúr, asistoval #68 Ondřej Fojt (3:0)
03:50 Vyloučen hráč #9 Grzegorz Diaków družstva FbK Horní Suchá C na 2 minuty za bránění ve hře
03:45 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 2:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #12 Marek Novotný, asistoval #25 Štěpán Willaschek (2:0)
03:31 GÓL FBC TIGERS PORUBA B! 1:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil #8 Matěj Zamarski, asistoval #19 Pavel Mintěl (1:0)
00:59 První šance Suché skončila nezdařilým zpracováním míčku
00:01 Začíná nám zápas mezi Porubou a Horní Suchou, vítám všechny fanoušky napjatě sedící u onlinu!