• 44 43:57
    12:5
    ()

Z.F.K. Petrovice B - SK Domaslavice 12:5
branky: 6. Vítězslav Růžička, 12. Martin Schulhauser, 13. Martin Schulhauser, 26. Karel Šamonil, 32. Roman Ochodek, 34. Jiří Mareš, 35. Marcel Lázók, 35. Martin Schulhauser, 36. Jiří Mareš, 40. Marek Cihelka, 43. Roman Ochodek, 44. Daniel Olšák - 7. Adam Langer, 15. Martin Chmiel, 21. Vojtěch Peterek, 26. Martin Habr, 33. Štěpán Nytra; rozhodčí: Břetislav Staněk - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Janík -5 - Jan Supík ?, Patrik Szczypka ?; po třetinách: 3:2, 1:2, 8:1
43:57 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 12:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák bez asistence (12:5)
42:24 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 11:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek bez asistence (11:5)
39:30 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 10:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #32 Roman Ochodek (10:5)
35:24 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 9:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš bez asistence (9:5)
35:24 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Patrik Szczypka družstva SK Domaslavice
34:22 Timeout SK Domaslavice
34:22 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 8:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #77 Marcel Lázók (8:5)
34:02 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #77 Marcel Lázók, asistoval #6 Jiří Mareš (7:5)
33:06 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #88 Daniel Olšák (6:5)
32:14 GÓL SK Domaslavice! 5:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #21 Štěpán Nytra, asistoval #33 David Bojda (5:5)
31:39 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #71 Karel Šamonil (5:4)
25:55 GÓL SK Domaslavice! 4:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #23 Martin Habr, asistoval #21 Štěpán Nytra (4:4)
25:13 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #6 Jiří Mareš (4:3)
20:30 GÓL SK Domaslavice! 3:3
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #44 Filip Górny (3:3)
18:16 Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
14:51 GÓL SK Domaslavice! 3:2
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #99 Martin Chmiel, asistoval #21 Štěpán Nytra (3:2)
12:45 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #33 Marek Cihelka (3:1)
11:24 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #88 Daniel Olšák (2:1)
06:27 GÓL SK Domaslavice! 1:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer bez asistence (1:1)
05:10 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #32 Roman Ochodek (1:0)