6:0
    Jan KREJČA
    ()

ACEMA Sparta Praha BLUE - FBC Liberec  6:0
branky: 5. Kosťantyn Šlosar, 13. Ondřej Vopička, 17. Adam Roháč, 25. Šimon Diviš, 29. Šimon Diviš, 30. Jan Krejča; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 124; zásahy brankářů: David Švehlík 3 - Werner Hartig 12; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:0
30:00 Komentář hostů Ferdan Prokop (Trenér): Bohužel jsme na takovouhle uroveň soupeře nebyli připraveni. Poměrně slušně jsme bránili, ale na míčku nám chybělo sebevědomí a kvalita provedení. Díky klukům za to jak to odmakali a gratulace soupeři.
30:00 Komentář domácích Berka Jaroslav (Trenér): Utkání jsme měli pevně pod kontrolou a těšíme se zítra na zápasy o medaile. Jsme rádi, že fungují všechny tří lajny. Děkujeme soupeři za zápas a především skvělým fanouškům za neuvěřitelnou podporu
30:00 Střely ve 3. části: 7:0
30:00 Ukončení 3. části
29:59 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 6:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča bez asistence (6:0)
28:16 Sparta už nepochybně postupuje do semifinále, ve kterém vyzve Vítkovice!
28:15 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #4 Šimon Diviš, asistoval #27 Tomáš Novotný (5:0)
24:56 Sparta zvyšuje svoje vedení!
24:55 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #4 Šimon Diviš, asistoval #17 Ondřej Vopička (4:0)
24:00 Zápas doprovází skvělá divácká atmosféra!
16:29 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč bez asistence (3:0)
15:00 Liberec nenavázal na dobrou první třetiny a Sparta má více ze hry
12:28 Sparta vstoupila do druhé třetiny lépe a dostává se do dvoubrankového vedení!
12:27 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #17 Ondřej Vopička, asistoval #4 Šimon Diviš (2:0)
10:01 Úvodní bule pro Liberec
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 5:2
10:00 Ukončení 1. části
08:00 Gólů sice moc nepadlo, ale hra je velmi zajímavá
06:00 Hra je zatím velmi vyrovnaná
04:43 Sparta využívá přesilovku a jde do vedení!
04:42 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #56 Jan Krejča (1:0)
02:51 Uvidíme první vyloučení v zápasu
02:50 Vyloučen hráč #16 Šimon Frontz družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
00:01 Úvodní bule pro Spartu