Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

ASK Bystřice n.P. - ACEMA Sparta Praha BLUE 0:9
branky: 8. David Rozhon, 10. Jan Krejča, 13. Daniel Večl, 19. Jan Urych, 23. Tomáš Kuchynka, 27. Adam Roháč, 27. Kosťantyn Šlosar, 28. Matyáš Malkus, 30. David Janda; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 96; zásahy brankářů: Josef Kos 23 - Josef Krejča 3, Bernard Schmidt 1; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:5
30:00 Komentář domácích Sláma Jiří (Asistent trenéra): Po vyrovnaném úvodu zápasu Sparta ukázala svoji sílu a zápas kontrolovala. Mrzí nás, že jsme nevyužili nějakou šanci na vstřelení golu. Děkuji hráčům za bojovný výkon a fanouškům za výbornou atmosféru.
30:00 Komentář hostů Križko Radek (Asistent trenéra): Do zápasu jsme vstoupili vlažně a na této vlně se odehrál celý zápas. I když jsme se snažili s tím bojovat, tak naše hlava už nebyla schopna fungovat. Nejvíc byli vidět naši fanoušci a za to jim chceme poděkovat. Děkujeme soupeři za férový zápas. Hezký večer ;-)
30:00 Střely ve 3. části: 0:19
30:00 Ukončení 3. části
29:54 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #44 David Janda, asistoval #68 Lukáš Mitera (0:9)
27:31 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #22 Tomáš Kuchynka (0:8)
26:40 Sparta dává další dvě branky a o vítězi tohoto zápasu už rozhodně není pochyb
26:39 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #56 Jan Krejča (0:7)
26:28 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #68 Lukáš Mitera (0:6)
24:00 Gólman Bystřice chytá fantasticky!
22:07 Sparťané si pohodlně kráčí pro druhou dnešní výhru
22:06 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #22 Tomáš Kuchynka, asistoval #87 Jan Urych (0:5)
20:01 Úvodní bule pro Spartu
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 2:5
20:00 Ukončení 2. části
18:35 Sparta využívá přesilovou hru a vede už o 4 branky!
18:34 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #17 Ondřej Vopička (0:4)
17:05 Uvidíme přesilovou hru Sparty
17:04 Vyloučen hráč #50 Daniel Humpolík družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání
16:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Bernard Schmidt družstva ACEMA Sparta Praha BLUE
12:02 Sparta pokračuje v dominanci a přidává další branku!
12:01 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #22 Tomáš Kuchynka (0:3)
10:01 Úvodní bule pro Spartu
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 2:8
10:00 Ukončení 1. části
09:21 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #78 Adam Roháč (0:2)
07:41 Sparta prolomila silnou defenzívu hostů a využívá přesilovku!
07:40 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #30 David Rozhon, asistoval #15 Matyáš Malkus (0:1)
05:58 Uvidíme první vyloučení na straně domácích
05:57 Vyloučen hráč #9 Patrik Cisár družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání
05:00 Bystřice zatím brání velmi dobře, exceluje především gólman
02:00 Sparta potvrzuje roli favorita v tomto zápase
00:01 Úvodní bule pro Spartu