6:4
    Jan KREJČA
    (Roháč)

ACEMA Sparta Praha BLUE - Bulldogs Brno 6:4
branky: 11. Matyáš Malkus, 14. Adam Roháč, 17. Lukáš Mitera, 18. Adam Roháč, 19. Matyáš Malkus, 30. Jan Krejča - 12. Lukáš Holásek, 12. Lukáš Holásek, 19. Lukáš Holásek, 29. Benjamin Buraj; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 137; zásahy brankářů: David Švehlík 14 - Adam Suda 9; po třetinách: 0:0, 5:3, 1:1
30:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Asistent trenéra): První třetina zápasu se jevila velmi dobře, ale bohužel jsme na ní nenavázali. Do dalších zápasů zapracujeme na herních principech a celkovém pojetí hry. Děkujeme fanouškům za skvělou podporu, hráčům a soupeři za krásné utkání!
30:00 Komentář domácích Skalička Radek (Vedoucí): Velmi těžký zápas na úvod, který jsme zvládli dobrým týmovým výkonem. Děkujeme skvělým fanouškům za podporu!
30:00 Střely ve 3. části: 3:10
30:00 Ukončení 3. části
29:18 Sparta definitivně rozhoduje zápas!
29:17 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #78 Adam Roháč (6:4)
28:04 Brno snižuje na rozdíl jedné branky a zkouší hru bez brankáře!
28:03 GÓL Bulldogs Brno! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #90 Benjamin Buraj bez asistence (5:4)
26:00 Dvě velké šance v jednom střídání teď promarnili Buldoci
24:00 Sparta ve třetí třetině drží míček více než soupeř, ten ale hrozí z protiútoků
23:15 Timeout Bulldogs Brno
22:00 Hraje se takzvaně nahoru-dolu
20:01 Úvodní bule pro Bulldogs
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 10:5
20:00 Ukončení 2. části
18:54 Sparta využívá další přesilovou hru a opět vede o 2 branky!
18:53 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #87 Jan Urych (5:3)
18:27 Vyloučen hráč #21 Tadeáš Hanyk družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
18:20 Brno opět snižuje na jednobrankový rozdíl!
18:19 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #85 Lukáš Rada (4:3)
17:55 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #56 Jan Krejča (4:2)
16:12 Sparta využívá přesilovku a dostává se do vedení!
16:11 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #56 Jan Krejča (3:2)
14:46 Uvidíme první vyloučení tohoto zápasu
14:45 Vyloučen hráč #55 Marek Mattes družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
14:00 Sparta vyrovnává stav zápasu!
13:59 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #44 David Janda (2:2)
11:27 Fantastická otočka Buldoků během několika vteřin!
11:26 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
11:14 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek z trestného střílení (1:1)
10:42 Do třetiny lépe vstoupila Sparta a dostává se do vedení!
10:41 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #30 David Rozhon (1:0)
10:01 Úvodní bule pro Spartu
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 2:3
10:00 Ukončení 1. části
09:00 Sparta nevyužila velkou šanci před koncem zápasu
05:00 Hra je zatím velice vyrovnaná
04:00 Fanoušci obou týmů vytváří skvělou atmosféru!
02:00 První velkou šanci zaznamenali Buldoci