3:2
    Jakub ŠVÁB
    (Kos)

ACEMA Sparta Praha UNYP - Tatran Střešovice 3:2p
branky: 10. Vojtěch Andrášek, 28. Josef Sedláček, 48. Jakub Šváb - 7. Kryštof Pitoňák, 26. Matěj Čelakovský; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 8 - Adam Draslar 15; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0, 1:0
55:00 Komentář domácích Borovský Jakub (Asistent trenéra): Skvělé vítězství a zasloužený postup do finále. Přijeli jsme sem ale s jasným cílem a poslední krok nás ještě čeká. Děkujeme soupeři, rozhodčím a také našim skvělým fanouškům, kteří nám tu vytvořili téměř domácí atmosféru.
55:00 Komentář hostů Michálek Marek (Vedoucí): Gratulujeme Spartě k postupu do finále. Prohra nas samozřejmě mrzí, ale podali jsme rozhodně lepší výkon než včera. Teď musíme tým připravit na zápas o třetí místo, jelikož chceme končit rozhodně sezónu výhrou.
55:00 Střely v prodloužení: 1:1
55:00 Ukončení prodloužení
47:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #7 Adam Kos (3:2)
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 3:2
44:13 Vyloučen hráč #26 Michael Wertheim družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
30:00 Střely ve 2. části: 4:2
27:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #72 Jakub Šváb (2:2)
25:01 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (1:2)
23:51 Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
15:00 Střely v 1. části: 10:5
09:46 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek bez asistence (1:1)
06:37 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Kryštof Pitoňák, asistoval #14 Kryštof Klement (0:1)