4:8
    Vojtěch ANDRÁŠEK
    (Krejča)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:8
branky: 4. Robert Petr Koudelka, 9. Matyáš Borek, 22. Adam Zán, 31. Antonín Votava - 3. Jakub Mühlfait, 10. Vojtěch Bláha, 14. Jakub Mühlfait, 16. Michael Wertheim, 28. Marek Pleskač, 36. Robin Havlina, 40. Michael Wertheim, 45. Vojtěch Andrášek; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:2; využití: 3:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Josef Šedivý 11 - Michal Norek 9; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:3
45:00 Komentář domácích Pochop Jiří (Trenér): Dvě třetiny velmi vyrovnaný a kvalitní zápas. Škoda třetí třetiny, která nás dostala do gólové nevýhody pro druhé utkání. Nic nevzdáváme, jsme teprve v poločase a o postup se určitě ještě popereme! Díky soupeři a rozhodčím.
45:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Trvalo nám dostat se přes úvodní nervozitu a nebízeli jsme tak soupeři zbytečně šance. Do druhého utkání budeme mnohem lepší. Děkujeme za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 7:5
44:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #56 Jan Krejča (4:8)
42:57 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
39:11 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #16 Jakub Mühlfait (4:7)
35:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (4:6)
30:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #57 Ondřej Štefek (4:5)
30:00 Střely ve 2. části: 2:5
29:59 Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #10 Jakub Kárník (3:5)
21:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (3:4)
15:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #53 Josef Sedláček (2:4)
15:00 Střely v 1. části: 4:9
13:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait bez asistence (2:3)
09:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #29 Jakub Čech (2:2)
08:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #83 Antonín Votava (2:1)
04:24 Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
03:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #88 Marek Navrátil (1:1)
02:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #53 Josef Sedláček (0:1)