45
  • 45 44:56
    2

FBC Kutná Hora - ACEMA Sparta Praha UNYP 1:12
branky: 35. Denis Vaingát - 1. Vojtěch Bláha, 10. Adam Roháč, 16. Štěpán Indra, 23. Vojtěch Bláha, 24. Marek Pleskač, 26. Jakub Kárník, 28. Jan Krejča, 28. Jakub Kárník, 29. Štěpán Novák, 33. Štěpán Novák, 39. Marek Pleskač, 44. Jakub Slavík; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Brož ? - Jan Hübschman ?; po třetinách: 0:2, 0:7, 1:3
45:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Zvládli jsme dvě těžká utkání proti soupeři, který urputně bránil. Udrželi jsme koncentraci a předvedli množství pěkných gólových akci. Teď nás čekají 2 týdny tvrdé práce a jedeme dál! Děkujeme všem za utkání.
45:00 Komentář domácích Blahník Martin (Trenér): Děkujeme za zápas a gratulujeme Spartě k zaslouženému postupu.
44:56 Vyloučen hráč #8 Denis Vaingát družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky
43:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #78 Adam Roháč (1:12)
39:14 Vyloučen hráč #26 Šimon Trpišovský družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
38:12 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #10 Jakub Kárník (1:11)
36:34 Vyloučen hráč #15 Lukáš Martin družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
34:28 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Denis Vaingát, asistoval #26 Šimon Trpišovský (1:10)
34:26 Vyloučen hráč #10 Jakub Kárník družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
33:39 Vyloučen hráč #17 David Kobylarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
32:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #42 Matyáš Kopecký (0:10)
30:00 Střely ve 2. části: 1:9
28:33 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #4 Tadeáš Meixner (0:9)
27:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #20 Antonín Pražák (0:8)
27:38 Kárník nekompromisně na přední víko
27:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #78 Adam Roháč (0:7)
25:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:6
23:27 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #4 Tadeáš Meixner (0:5)
22:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #37 Štěpán Novák (0:4)
22:10 Bláha a jeho čepel flow..to je opravdu ´´wow´´
17:43 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #41 Marek Pleskač.
17:32 Po střele Lukáše se zavlnila síť..bohužel však ta za brankou
15:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #94 Vojtěch Bláha (0:3)
15:00 Střely v 1. části: 1:8
11:32 Sparťan Pražák podělal hráče Kutné Hory a poté v klidu vystřídal
09:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #31 Jakub Slavík (0:2)
00:25 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #41 Marek Pleskač (0:1)