(Krejča)
  • 26 25:39
    Sparta

BLACK ANGELS A - ACEMA Sparta Praha BLUE 0:5
branky: 1. Adam Roháč, 10. Kosťantyn Šlosar, 13. Jan Krejča, 21. David Rozhon, 26. Daniel Večl; rozhodčí: Šimon Kořínek - Filip Leibl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kreibich ? - Josef Krejča ?; po třetinách: 0:3, 0:2
25:39 Timeout ACEMA Sparta Praha BLUE
25:39 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #56 Jan Krejča (0:5)
20:16 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #30 David Rozhon, asistoval #56 Jan Krejča (0:4)
18:08 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:21 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #68 Lukáš Mitera (0:3)
10:40 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha BLUE neproměnil #61 Kosťantyn Šlosar.
09:59 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #4 Šimon Diviš (0:2)
00:29 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #56 Jan Krejča (0:1)