60
  • 60 59:47
    Liberec

Zlín Lions - FBC Liberec 5:7
branky: 13. Ondřej Balner, 16. David Vodica, 36. Jakub Holiš, 39. David Vodica, 50. Adam Jiříček - 9. Štěpán Sázavský, 15. Martin Kašínský, 26. Tomáš Čermák, 29. Martin Kašínský, 50. Daniel Sedláček, 54. Tomáš Urban, 59. Ondřej Cejnar; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Jakub Pechura 17 - Mikuláš Futschik 30; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:3
60:00 Komentář hostů Faksa Tomáš (Trenér): Začátek byl hodně opatrný z obou stran a góly padaly jen z chyb.V průběhu zápasu se skóre naklánělo na obě strany a  nakonec vyhrál šťastnější tým. Je to ale obrovská škola pro naše dorostence. Všem patří uznání. My můžeme domů. Díky Lions za dobrej mač.
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Viděli jsme vyrovnaný zápas, ve kterém jsme udělali více chyb a dostali zbytečné góly, proto jsme prohráli. Soupeř každopádně postoupil zaslouženě. Děkujeme divákům za podporu v celé sezoně.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:47 Timeout FBC Liberec
58:55 Zlín v šesti.
58:38 Timeout Zlín Lions
58:38 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #19 Tomáš Čermák (5:7)
57:16 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:12 Krásný zákrok zlínského golmana.
56:11 Krásná individuální akce Davida Vodici.
53:56 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #92 Martin Kašínský (5:6)
51:31 Střela Zlína v přesilovce končí mimo bránu.
50:24 Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za zdržování hry
50:09 Zlín na útočné polovině.
49:35 GÓL FBC Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček bez asistence (5:5)
49:03 GÓL Zlín Lions! 5:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (5:4)
47:45 Zlín v zámku.
45:13 Zlín na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 15:5
38:59 GÓL Zlín Lions! 4:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (4:4)
37:51 Vyloučen hráč #20 Štěpán Sázavský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:51 Přesilovka Zlína.
35:59 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #13 David Vodica (3:4)
35:12 Kombinaci Zlína chytá Futschik.
31:55 Střela Liberce končí za mantinelem.
30:24 Liberec kombinuje.
28:49 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #92 Martin Kašínský, asistoval #29 Tomáš Urban (2:4)
27:02 Zlín na polovině Liberce.
25:51 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Tomáš Čermák, asistoval #23 Adam Stýblo (2:3)
23:31 Střela Jiříčka končí mimo bránu.
22:41 Zoubek uklidňuje hru na vlstní bránou.
21:16 Liberec na útočné polovině Zlína.
20:01 Uvodní buly vyhrává Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:13 Vodica se zkoušel obtočit kolem brány, ale neúspěšně.
15:13 GÓL Zlín Lions! 2:2
14:06 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #92 Martin Kašínský, asistoval #77 Michal Václavík (1:2)
14:01 Hráč Liberce bohužel likviduje solidně Víta.
13:12 Vyloučen hráč #22 František Tvrdoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
12:09 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #25 Jakub Vít (1:1)
11:25 Vít uklidňuje situaci za bránou, zlínští střídají.
10:11 Akci Zlína likviduje Futschik.
08:51 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #77 Michal Václavík (0:1)
08:34 Akci Liberce chytá Pechura.
03:34 Liberec na míčku na útočené polovině.
02:04 Střela Zoubka končí mimo bránu.
01:21 Zlín na míčku.
00:01 Uvodní buly vyhrává Zlín.