0

3.

série

ACEMA Sparta Praha BLUE - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 6:5pn
branky: 5. Kosťantyn Šlosar, 14. Adam Roháč, 18. Jan Krejča, 21. Daniel Večl, 24. Adam Roháč, N Daniel Večl - 4. Matěj Boček, 7. Jan Michalec, 20. Jan Bekešský, 23. Ondřej Krouský, 24. Petr Špaček; rozhodčí: Adam Lubina - Jakub Flek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Švehlík ?, Sebastian Jošt ? - Jakub Duban ?; po třetinách: 1:2, 4:3
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #80 Daniel Večl a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #10 Daniel Bruntz , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #78 Adam Roháč , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #77 Jan Michalec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #17 Ondřej Vopička a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
23:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 5:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #3 Matěj Miclík (5:5)
23:10 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #68 Lukáš Mitera (5:4)
22:29 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #56 Ondřej Krouský, asistoval #71 Jiří Miler (4:4)
22:15 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
20:31 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #56 Jan Krejča (4:3)
19:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #4 Jan Bekešský, asistoval #71 Jiří Miler (3:3)
19:05 Vyloučen hráč #80 Daniel Večl družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za hrubost
17:45 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #87 Jan Urych (3:2)
17:15 Vyloučen hráč #86 Filip Kočí družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
13:42 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #80 Daniel Večl (2:2)
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Sebastian Jošt družstva ACEMA Sparta Praha BLUE
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
06:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #10 Daniel Bruntz (1:2)
04:15 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #87 Jan Urych (1:1)
03:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #57 Matěj Boček bez asistence (0:1)