1:8
    Matyáš MALKUS
    (Roháč)

BLACK ANGELS A - ACEMA Sparta Praha BLUE 1:8
branky: 9. Tomáš Egrt - 1. Jan Krejča, 5. Tomáš Novotný, 16. Lukáš Mitera, 18. David Janda, 23. Tomáš Novotný, 24. Jan Krejča, 26. Jan Krejča, 26. Matyáš Malkus; rozhodčí: Filip Novák - Jan Hanzal; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tadeáš Guttenberg ? - David Švehlík ?, Josef Krejča ?; po třetinách: 1:2, 0:6
26:00 Ukončení 2. části
25:57 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #78 Adam Roháč (1:8)
25:39 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #78 Adam Roháč (1:7)
25:00 Timeout BLACK ANGELS A
23:00 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #47 Daniel Vostřák (1:6)
22:24 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #87 Jan Urych (1:5)
17:06 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #44 David Janda, asistoval #87 Jan Urych (1:4)
15:22 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #22 Tomáš Kuchynka (1:3)
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Josef Krejča družstva ACEMA Sparta Praha BLUE
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
08:52 GÓL BLACK ANGELS A! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS A vstřelil #44 Tomáš Egrt, asistoval #74 Michal Robek (1:2)
07:47 Vyloučen hráč #30 David Rozhon družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za držení
04:37 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #22 Tomáš Kuchynka (0:2)
00:48 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (0:1)