60
  • 60 59:00
    Olomouc

FBS Olomouc - PANTHERS OTROKOVICE 5:6
branky: 19. Lukáš Vachutka, 35. Martin Ambrož, 38. Lukáš Vachutka, 40. Martin Ambrož, 51. Petr Marghold - 7. Martin Malůš, 30. Petr Kopecký, 36. Milan Sousedík, 37. Kryštof Nerušil, 45. Jakub Nevařil, 58. Milan Sousedík; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Koutný 24 - Alexandr Pujin 22; po třetinách: 1:1, 3:3, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Hrušky: No dneska se to hodnotí ještě hůře než včera. Kluci hráli mnohem lépe, ale soupeř byl důraznější v předbrankovém prostoru, nahazoval míčky na střed a tam to pálil do brány. Obecně nás ale trápí marodka v týmu. Těžko se hrají takové zápasy na dvě lajny. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Miroslava Koníčka: Bojovné utkání obou mužstev. Zápas z naší strany byl povedený, nicméně chyby v obranné pasáži nemůžeme přehlížet. Víme na čem zapracovat do příštích zápasů. Tým v koncovce uhájil jednobrankové vedení a za zisk tří bodů jsem rádi. Za dnešek soupeři děkujeme.
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 27, PANTHERS OTROKOVICE - 30.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 9, PANTHERS OTROKOVICE - 8.
59:43 Tečovaná střela proletěla koleb branky hostů.
59:27 Marghold trefil boční síťku.
59:01 Domácí to zkouší bez Koutného.
59:00 Timeout FBS Olomouc
58:50 Jurkulákova střela neprošla na branku.
58:07 Hosté drží míček na hokejkách a nechtějí ho půjčit domácím, kteří by potřebovali kontrolovat míček a srovnat stav utkání.
57:05 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #12 Milan Sousedík, asistoval #82 Petr Pšenčík (5:6)
57:05 Pšenčík střílel do Sousedíka před brankou, ten zvládl trefit míček ze vzduchu a překonal tak Koutného.
56:02 Marghold odbře zasoupil Vybírala v obraně a překazil protiútok hostů.
54:23 Pecha zablokoval střelu u mantinelu.
53:52 Koutný vyrazil Kahounovu tvrdou střelu maskou.
53:08 Domácí rychle přešli do útoku a byl to Vachutka, kdo to zkusil ze středu, ale Pujin nemusel zasahovat.
52:02 Margholdovi nevyšla klička u mantinelu a naštěstí pro domácí se hosté zamotali v přečíslení 3 na 2 a nezvládli ohrozit Koutného.
51:00 Bernard ihned po buly zkusil překvapt Pujina, ale ten byl pozorný.
50:54 GÓL FBS Olomouc! 5:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Petr Marghold, asistoval #82 Jakub Jurkulák (5:5)
50:54 Marghold našel skulinu ve zdi hostů a prostřelil u Pujina.
50:51 Pujin vychytal Papicovu tvrdou střelu ze středu hřiště.
49:56 Pšenčík před brankou zablokoval Vachutkovu tvrdou střelu.
49:43 Vachutka měl na hokejce vyrovnání a hattrick, ale netrefil se do branky.
49:18 Bernard s Kuželem vybojovali míček za brankou soupeře.
47:45 Mikulík zastavil protiútok soupeře.
47:16 Bernardova střela proletěla kolem branky.
47:10 Nerušil přestřelil branku.
46:56 Koutný nemusel zasahovat proti vysoké střele hostů.
46:37 Marghold střílel pouze do prvního postaveného obránce.
46:09 Jurkulák střílel z výběhu a jeho střela těsně minula horní růžek branky.
45:30 Bernard si dovolil hodně jako poslední hráč a vyšlo mu to, jenže jeho střela neprošla na branku.
44:31 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #49 Jakub Nevařil, asistoval #16 Ondřej Kahoun (4:5)
44:31 Hosté dobrou kombinací přehráli domácí obranu a Nevařil střílel do odkryté branky.
44:05 Hosté nepustili Pechu do střely.
43:05 Mikulíkova střela letěla úplně mimo.
42:45 Ambrož se dostal k odraženému míčku a zvládl zakončil, ale Pujin byl připraven.
42:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
42:00 Hosté trefují tyčku.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 11, PANTHERS OTROKOVICE - 14.
39:35 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #2 Petr Marghold (4:4)
39:35 Rychlou akci domácích zakončil Ambrož do odkryté branky.
39:09 Hosté se usadili na polovině soupeře a snaží se vyzrát na domácí obranu.
38:38 Pujin tentokrát vychytal Vachutku.
37:24 GÓL FBS Olomouc! 3:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #16 Martin Ambrož (3:4)
37:24 Vachutka se na druhý pokus už trefil a snížil na rozdíl jediné branky.
37:22 Vachutka se vymotal ze sevření soupeře, zvládl zakončil, ale jeho střela minula branku.
36:35 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Kryštof Nerušil, asistoval #16 Ondřej Kahoun (2:4)
36:35 Hosté odskakují do vedení o dvě branky, když se pěknou ranou prosadil Nerušil.
35:35 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
34:27 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #17 Lukáš Vachutka (2:2)
34:27 Ambrož zužitkoval přesnou přihrávku od Vachutky a nedal Pujinovi šanci.
33:46 Marghold prošel podél mantinelu do rohu, ale tam ztratil míček a hosté se ženou do útoku.
32:48 Kopecký střílel z první, ale Koutný nemusel zasahovat.
32:30 Hosté zakládají postupný útok.
31:50 Domácí obrana si poradila s vetřelci za brankou a odebrala jim míček.
30:50 Hosté v plném počtu.
29:58 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #80 Petr Kopecký, asistoval #91 Adam Štourač (1:2)
29:58 Kopecký rychlým pohybem před branku domácích zvládl překonat Koutného ve vlastním oslabení.
29:35 Pujin vyrazil Mikulíkovu táhlou střelu.
29:08 Koutný si poradil s únikem hostů.
28:53 Domácí v plném počtu.
28:50 Vyloučen hráč #82 Petr Pšenčík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
28:03 Domácí se dostali do protiútoku, ale nestačili se dostat k zakončení.
26:53 Vyloučen hráč #16 Martin Ambrož družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
26:46 Na druhé straně zasahuje Koutný.
26:25 Bernard se dostal ke střele na středu hřiště, ale jeho střela těsně minula branku hostů.
25:24 Vachutka se ihned zapojil do hry a našel volného Vybírala, jenže jeho střela skončila nad brankou Pujina.
25:15 Domácí v plném počtu.
24:50 Kpecký zablokoval střelu.
24:08 Bernard se dostal k míčku a zdržel tak hosty.
23:37 Hosté v plném počtu. Začíná jim zkrácená přesilovka.
23:15 Vyloučen hráč #17 Lukáš Vachutka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
23:14 Bernard zablokoval střelu.
22:19 Odložené vyloučení pro domácí tým, hosté kontrolují míček a zkracují tak čas hry 4 na 4 a prodlužují si tak následnou vlastní přesilovku.
21:37 Vyloučen hráč #49 Jakub Nevařil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
21:33 Vybíral si dobře prohodil soupeře u mantinelu, ale nezvládl přihrát před branku.
20:40 Šťourač se uvolnil od mantinelu do střely, ale Koutný byl pozorný a střelu vyrazil.
20:12 Hosté vyhráli buly a kombinují na půlce.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 7, PANTHERS OTROKOVICE - 8.
19:20 Hosté kombinují na vlastní půlce a čekají na poslední útok.
18:26 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #41 Antonín Mikulík (1:1)
18:26 Rychlou akci domácích zakončil Vachutka a vyrovnal tak stav utkání.
18:04 Koutný vychytal Nevařila a míček z brankoviště musel dostat Mikulík.
17:14 Kahoun dostal dobrou přihrávku před branku, ale jeho pokus o usměrnění míčku do branky nebyl úspěšný.
16:36 Šťourač z první minul branku.
14:50 Marghold si poradil s dvojicí protihráčů a zvládl přihrát zpět na Pechu.
13:54 Bernard ztratil míček na středu, ale celou situaci zachráníl Mikulík, když vypíchl soupeři míček z hokejky.
13:40 Šilhákova střela skončila v rohu hřiště.
13:15 Pujin dobrým zákrokem vychytal Papicovu střelu.
12:50 Vachutka to zkusil kolem tyčky, ale Pujin byl včas u tyčky a míček vyrazil.
12:20 Kopecký prošel přes celé hřiště, jenže narážečka s Šťouračem mu nevyšla.
11:33 Vachutka s Bernardem dobrým presinkem vybojovali standardku z rohu.
11:02 Vachutka promáchl přihrávku na středu.
10:10 Protiútok hostů zastavil dobrým obraným zákrokem Štrbák.
09:06 Marghold se rychle dostal zpoza branky do střely, ale trefil pouze tyč.
08:47 Hosté v plném počtu.
08:43 Pujin vyrazil střelu ze středu.
08:12 Štrbák rozdává míček, ale domácím se nedaří dostat se ke střele.
07:35 Šťourač se dostal k lobu, ale Koutný byl připraven na jeho střelu ze vzduchu.
07:18 Vybíral na středu promáchl slibnou přihrávku.
07:00 Domácí mají možnost vyrovnat v početní převaze.
06:47 Vyloučen hráč #84 Martin Hadaš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
06:12 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 Martin Malůš, asistoval #16 Ondřej Kahoun (0:1)
06:12 Malůš se dostal před Koutného a pěknou bekhendovou kličkou ho překonal.
05:38 Vybíral se nedostal ke střele a Pecha musel s míčkem ustoupit až na vlastní polovinu.
05:10 Koutný předvedl dobrý zákrok proti přečíslení hostů.
04:23 Hosté kombinují na vlastní polovině a snaží se vyzrát na domácí obranu.
03:44 Štrbák střílel z první, jenže jeho střela nebyla nejpřesnější.
03:24 Koutný vyrazil táhlou střelu z půlky.
02:46 Pujin vychytal Margholdovu střelu ze středu hřiště.
02:04 Sousedík u mantinelu pouze odevzdal míček domácím nepřesnou přihrávkou.
01:33 Schovaná střela hostů skončila v boční síťce.
00:50 Hosté se dostali k míčku a rozehrávají z vlastní poloviny.
00:19 Vachutkova sražená střela skončila mimo branku.