• 60 59:47
    11:1
    ()

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 11:1
branky: 1. Matěj Vosátka, 12. Šimon Taraba, 19. Šimon Batkovič, 19. Jonáš Mareš, 29. Adam Václav Kyselka, 40. Matěj Vosátka, 51. Matěj Vosátka, 54. Matěj Vosátka, 54. Matěj Vosátka, 57. Maxim Grega, 60. Šimon Taraba - 2. Marek Kadlec; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 15 - Matěj Dobosz 18; po třetinách: 4:1, 2:0, 5:0
60:00 Komentář hostů Merta David (Trenér): Dnes z naší strany nepovedený zápas, musíme se poučit z chyb, které děláme a připravit se na play-off. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Grega Jozef (Trenér): Zápas s takovýmto výsledkem nelze hodnotit negativně. Jak na tom jsme ve skutečnosti nás prověří nadcházející play-off. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:3
59:48 A přeci jen padl ještě jeden gól a na závěr utkání se jezdíl deset branek. Dneska to stejně jako včera Bohemce pálilo.
59:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba bez asistence (11:1)
56:00 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #50 Šimon Batkovič (10:1)
56:00 A je tu desítka, hosté si dnes povezou pěknou nálož.
53:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #21 Lukáš Vašíček (9:1)
53:00 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka bez asistence (8:1)
53:00 Vosátka další gól
52:47 Jsme s tebou ukrajino!!
52:26 Bedla je dnes v klidu.
50:02 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #20 David Veleba (7:1)
49:28 Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
48:30 Další přesilovka pro domácí.
48:13 Vosatka v šanci jen do golmana.
46:34 Ústí vstoupilo do třetí třetiny lépe než domácí a vytváří si více šanci.
43:33 Vyloučen hráč #16 Tomáš Fryš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
43:15 Skvěle Kovařík.
42:50 V další šanci Ústí, ale skvěle Kovařík.
41:00 Bohemka v šanci, ale šance končí na opět dnes skvělém Dobozsovi.
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #64 Tomáš Trnka (6:1)
38:00 Další boční síť kterou trefilo Ústí.
35:47 Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
35:20 Bude následovat další přesilovka pro domácí.
33:16 Přesilovka ústí děsná Batkovič i Vosátka měli šanci v přesilovce Ústí, ke skórování.
32:15 V první minutě přesilovky Ústí byla nebezpečnějším týmem Bohemka.
31:16 Vyloučen hráč #21 Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
31:16 První  přesilovka zápasu pro Ústí.
30:00 Skvelý zákrok Kovaříka.
28:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #64 Tomáš Trnka (5:1)
28:23 Trnka nahrál Kyselkovi před bránu a ten se nemílí.
27:30 Bohemka je jednoznačně nebezepečnější než Ústí, ale gól nepřichází.
26:29 Nebezpečná střela Jonáše Mareše.
25:55 Přesilovka domácích je velmi tragická.
24:22 Vyloučen hráč #20 Jaroslav Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
24:22 Tým ústí potrestán za hru v šesti.
22:56 Kovařík skvěle chytá a posílá svůj tým do protiútoku, ale Vašíček střílí těsne vedle branky.
21:15 Valenta zkoušel na bránu na Tarabu, ale bohužel Taraba to nečekal
20:00 Střely v 1. části: 15:8
18:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Jonáš Mareš, asistoval #16 Tomáš Fryš (4:1)
18:30 Mareš plachťákem dává čtvrtý gól domácích.
18:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič bez asistence (3:1)
18:19 Batkovič neskutečně backhendem davá třetí gól domácích.
17:21 Už to vypadalo, že hosté půjdou 3 na Adama Balíka ale ten skvěle zabraňuje šanci hostů.
16:17 Kovařík nyní také podržel svůj tým.
15:55 Další neskutečný zákrok Dobosze.
15:09 Střela ústí jen do boční sítě.
14:07 Kovařík na několikrát vyraží šanci domácích.
11:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba, asistoval #88 Maxim Grega (2:1)
11:50 Domácí se ujímají vedení, kdy se krásnou střelou prosadil Taraba.
10:49 Nelze upřít, že se hosté dostávají do svých šancí, ale Bohemka je lépe brání.
09:42 Další střelu domácích chytá Dobosz.
08:10 Valentovu střelu vyráží golman hostů.
06:34 Nebezpečná standartka domácích.
04:55 Utkání je od začátku vyrovnané, ale více nervózní je Jedličkův tým.
01:13 Úplně zbytečná ztráta v rozehrávce, která vede k vyrovnání hostů.
01:12 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #93 Marek Kadlec bez asistence (1:1)
00:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
00:37 Domácí jdou do vedení, kdy se prosazuje Vosy.