60
  • 60 59:39
    Karlovy Vary

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FB Hurrican Karlovy Vary 6:4
branky: 2. Matěj Kolín, 8. Adam Dvořák, 19. Jakub Kotrba, 35. Daniel Hrůza, 48. Adam Dvořák, 51. Daniel Hrůza - 14. Jan Mašát, 16. Marian Geťko, 27. Ondřej Ančinec, 35. Martin Tvrdek; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Holeček; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Petr Šimák 19 - Jan Kolínek 24; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:0
60:00 Komentář hostů Smolka Jan (Vedoucí): Na začátku utkání nám chyběl pohyb, čehož soupeř náležitě využil. Stále jsme výsledkově chytali za kratší konec, ikdyž předvedená hra byla solidní. V průběhu utkání jsme nebyli schopni proměnit vyložené šance a indivuální chyby nás stáli zápas. Přesto bych chtěl kluky pochválit, že to nevzadli a bojovali do konce. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): No, žádný fofr florbal to nebyl, ale účel světí prostředky. Získali jsme tři body i přesto, že nám chybělo 6 marodů. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:39 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:06 Bezchybné oslabení domácích. Skvěle se ubránili.
56:05 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
50:59 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #99 Marek Čáp (6:4)
50:59 Prudká střela po zemi přinesla domácím větší náskok.
49:38 Týmům se nedaří dostat míček do soupeřovi branku. Rozhodují malé chybičky.
47:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #92 Adam Hejný (5:4)
46:43 Domácí obklopují polovinu hostů.
44:00 Můžeme sledovat velmi vyrovnanou hru. Oba týmy se snaží změnit skóre.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
34:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #11 Michal Hůla (4:4)
34:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #41 Michael Šťovíček (4:3)
32:25 Domácí se výborně ubránili v oslabení.
30:23 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
26:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #17 Petr Nöbauer (3:3)
26:54 Po ztrátě balonku, domácí dostávají nepříjemný gol.
24:26 Oba týmy se v soubojích snaží získat míček.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
18:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba bez asistence (3:2)
18:12 Došwich skvěle využívá poslední vteřiny přesilovky ve svůj prospěch.
16:15 Vyloučen hráč #4 Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
15:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #57 Marian Geťko, asistoval #17 Petr Nöbauer (2:2)
15:23 Domácí dostávájí nepěkný gol z rozehrávky před jejich brankou.
13:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #17 Petr Nöbauer (2:1)
12:29 Vyloučen hráč #41 Michael Šťovíček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za zvedání florbalky
10:46 Domácí čelí velkému nátlaku, kterému prozatím odolávají.
07:35 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #34 Petr Heřmánek (2:0)
05:28 Hra je zatím vyrovnaná. Hosté se snaží dorovnat rozdíl.
01:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #72 Matěj Kolín bez asistence (1:0)
01:47 Milevští se bleskurychle dostali na soupeřovu polovinu a skvěle zakončují.