• 63 62:52
    8:7
    (Matoušek)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:7p
branky: 18. Jakub Dufek, 25. Viktor Chaloupka, 28. Antonín Votava, 32. Filip Gabriel, 48. Ondřej Štefek, 49. Martin Škorpa, 58. Viktor Chaloupka, 63. Martin Škorpa - 13. Martin Stibor, 20. Daniel Chatrný, 28. Lukáš Pobořil, 32. Lukáš Pobořil, 41. Šimon Soukup, 45. Daniel Chatrný, 55. Lukáš Pobořil; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Josef Šedivý 32, Karel Hodík 0 - Patrik Antoniazi 31; po třetinách: 1:2, 3:2, 3:3, 1:0
65:00 Komentář domácích Lupoměch Ondřej (Trenér): Týmový výkon a poctivá práce všech 3 lajn nám dnes přinesla 2 body. Menší množství ztrát než v Ostravě rozhodlo o lepším výsledku pro nás. Zítra znovu, držte nám palce.
65:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): Nebýt dovednostích umění, tak jsme zápas prohráli v základní době. Nepředvedli jsme zhola nic jak dopředu, tak i dozadu. Naše hra v obranném pásmu ve hře 1-1 byla tragická a proto takový výsledek. I když nás bylo málo, tak někteří mohli ještě zůstat doma, protože tam asi byli hlavou celý zápas. Díky všem za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
65:00 Ukončení prodloužení
62:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #35 Marek Matoušek (8:7)
62:52 Drama se šťastným koncem pro domácí je u konce.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
57:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #85 Jakub Dufek (7:7)
54:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil z trestného střílení (6:7)
48:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:6
48:00 Chodov stahuje na 2 lajny a vyrovnává stav.
47:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #33 Filip Gabriel (5:6)
44:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný z trestného střílení (4:6)
40:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #45 Daniel Chatrný (4:5)
40:38 2 sec před vypršením trestu hráče Chodova, hosté dávají gól a ujímají se vedení.
40:00 Střely ve 2. části: 14:12
38:39 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
31:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Filip Gabriel, asistoval #35 Marek Matoušek (4:4)
31:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #64 Matěj Sedláček (3:4)
31:11 Nyní polovina zápasu za námi. Šance stále vyrovnané.
27:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
27:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #40 Tomáš Josefovič (3:2)
24:55 Chodov odměněn za zvýšenou aktivitu.
24:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #68 Martin Škorpa (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
19:11 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Karel Hodík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
17:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #68 Martin Škorpa (1:1)
16:00 Vyloučen hráč #14 Matěj Přindiš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
15:40 Hosté nyní mají více ze hry.
12:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #64 Matěj Sedláček (0:1)
11:31 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
11:31 Vyloučen hráš Chodova č. 29 za sekání.
07:03 Omlouváme se technické problémy.
00:20 Zahájeno utkání