8:4
    Jan KREJČA
    (Šlosar)

ACEMA Sparta Praha BLUE - Tatran OC Šestka Střešovice 8:4
branky: 5. Matyáš Malkus, 7. Jan Krejča, 20. David Janda, 20. Daniel Večl, 20. Kosťantyn Šlosar, 22. Jan Urych, 25. Jan Urych, 26. Jan Krejča - 2. Filip Kříž, 7. Matěj Kučera, 23. Filip Kříž, 25. Ondřej Panuška; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: David Švehlík 5 - Viktor Dvořák 6; po třetinách: 2:2, 6:2
26:00 Ukončení 2. části
25:21 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (8:4)
24:53 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #47 Daniel Vostřák (7:4)
24:06 GÓL Tatran OC Šestka Střešovice! 6:4
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #29 Ondřej Panuška bez asistence (6:4)
24:02 Vyloučen hráč #27 Matěj Kučera družstva Tatran OC Šestka Střešovice na 2 minuty za sekání
22:26 GÓL Tatran OC Šestka Střešovice! 6:3
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #72 Filip Kříž, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (6:3)
21:32 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #87 Jan Urych z trestného střílení (6:2)
19:35 Timeout Tatran OC Šestka Střešovice
19:35 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar bez asistence (5:2)
19:21 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #47 Daniel Vostřák (4:2)
19:12 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #44 David Janda, asistoval #78 Adam Roháč (3:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
06:45 GÓL Tatran OC Šestka Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #27 Matěj Kučera bez asistence (2:2)
06:34 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #44 David Janda (2:1)
04:54 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #61 Kosťantyn Šlosar (1:1)
01:58 GÓL Tatran OC Šestka Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #72 Filip Kříž, asistoval #46 Jan Škácha (0:1)