• 36 35:33
    1:7
    (Očenášek)

SK Kladno Raisins - Torza Sorry ASI 1:7
branky: 15. Petr Jakš - 16. Martin Hovořák, 19. Jan Buchta, 19. Ondřej Kuchař, 24. Ondřej Kuchař, 29. Ondřej Kuchař, 31. Josef Němeček, 36. Martin Hovořák; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 5 + Tomáš Bořkovec 5 + TT + 5:0 + Josef Němeček 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Tlustý ? - David Kaminski ?; po třetinách: 0:0, 1:4, 0:3
35:33 Vyloučen hráč #97 Tomáš Bořkovec družstva SK Kladno Raisins na 5 minuty za hrubost
35:33 Vyloučen hráč #97 Tomáš Bořkovec družstva SK Kladno Raisins do konce utkání - technický trest
35:33 Vyloučen hráč #97 Tomáš Bořkovec družstva SK Kladno Raisins na 5 minuty za nesportovní chování
30:30 Vyloučen hráč #63 Petr Tlustý družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za nesportovní chování
19:41 Vyloučen hráč #19 Jan Kuchař družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za vysoká florbalka
16:53 Vyloučen hráč #11 Petr Jakš družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za špatné střídání
09:16 Vyloučen hráč #10 Josef Němeček družstva Torza Sorry ASI na 5 minuty za hrubost
09:16 Vyloučen hráč #38 Martin Bořkovec družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za nesportovní chování
03:41 Vyloučen hráč #7 Ľuboš Petrák družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za zvedání florbalky