Petr STANĚK
  • 43 42:24
    Black Angels

BLACK ANGELS B - FBC Draci Říčany 3:8
branky: 12. Jan Křížek, 20. Ondřej Vitásek, 38. Marek Kostiha - 7. Michal Strieženec, 7. Vojtěch Honzák, 10. Martin Kaprálek, 14. Ondřej Zika, 18. Tomáš Zicha, 28. Michal Strieženec, 31. Vojtěch Honzák, 34. Vítězslav Špok; rozhodčí: Jan Tůma - Filip Novák; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Beneš ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:2
44:30 Tománek fotí Pavla Pajera přes snapchat kameru. Davide prober se prosím tě!
43:00 Rozhodčí zabránil Kulichovi projít a vystavil mu ukázkový stromeček.
42:25 Strieženec tráví čas na trestné lavici simpováním naší půvabné časoměřičky
42:24 Timeout BLACK ANGELS B
42:24 Vyloučen hráč #98 Petr Staněk družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
41:42 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
39:12 Vyloučen hráč #32 Petr Bureš družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
38:51 Ošetřující akce Tománka s Pajerem skončila návratem bez ošetření, ovšem ale sklidili potlesk od tribun.
38:17 Nechce se mi opět citovat šéf trenéra po Slurpově šanci.
37:02 GÓL BLACK ANGELS B! 3:8
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #99 Marek Kostiha bez asistence (3:8)
35:06 Končický se při svém útočném náběhu otáčel za Lubinou stejně jak za jistou dívkou.
33:29 GÓL FBC Draci Říčany! 2:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #7 Ondřej Zika (2:8)
33:29 Špok opět vymetl pavučinu.
32:28 Zičo, kdybys nešel spát ve 4 tak toho beka možná předběhneš.
31:30 Zikovo zahrávání s ohněm opět skončilo ztrátou na ose.
30:48 GÓL FBC Draci Říčany! 2:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #93 Martin Kaprálek (2:7)
29:28 Neshody spolužáků u pořadatelského stolku jsou opravdu dětinské.
28:05 Novotný opět zazářil. Je to náš poklad!
27:17 GÓL FBC Draci Říčany! 2:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec bez asistence (2:6)
26:26 Zicha se vrátil po dvouminutovém odpočinku a ihned se mu začal míček plést mezi nohama
24:48 I legenda fanouškovské základny Draků Sumec se dostavila na utkání.
24:24 Vyloučen hráč #66 Tomáš Zicha družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
23:20 Střela Vykouka se doplazila k brankáři, stejně jako on včera domů.
21:55 Homola se málem srazil s rozhodčím.
21:10 Výbornej návrat Dzíku ! Co se stalo? Jo aha ty si obránce.
19:05 GÓL BLACK ANGELS B! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #21 Ondřej Vitásek bez asistence (2:5)
17:37 I BEG TO DREAM AND DIFFER FROM THE HOLLOW LIES!
17:32 GÓL FBC Draci Říčany! 1:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #66 Tomáš Zicha, asistoval #29 Jakub Vykouk (1:5)
16:07 Za tuhle zpackanou šanci Karpa by Maruška nebyla ráda. Cituji šéftrenéra "Nevadí, ale po*al si to dobře".
15:02 Matching Tomáše Zichy s Márou Svobodou je jedinečný. Jsem si jistý, že si oba v duchu zpívají Holiday od Green Day.
15:01 David Tománek to dotáhl na srovnavače mantinelů. /APLAUSS/
14:20 Kaprálek má zrychlení jako vůz formule 1.
13:18 Opět zaznívá pokřik DOBŘE JJO-OOO
13:17 GÓL FBC Draci Říčany! 1:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Ondřej Zika, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:4)
12:06 Vyloučen hráč #99 Marek Kostiha družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za opakované přestupky
11:14 GÓL BLACK ANGELS B! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #35 Jan Křížek, asistoval #21 Ondřej Vitásek (1:3)
10:34 Stadič po vybojování míčku uklidňuje hru dalekonosnou přihrávkou na beka.
09:31 Bublina předvedl parádní kličbu, ač nechtěně
09:27 GÓL FBC Draci Říčany! 0:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Martin Kaprálek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:3)
09:00 I vášnivý fanoušek Macky Geeho se objevil na hřišti
07:32 TÓÓÓMÁŠ ZICHA /APLAUSS/
06:54 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák bez asistence (0:2)
06:25 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #5 Vítězslav Špok (0:1)