9:3
    Filip KOVÁŘÍK
    (Borek)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Chomutov 9:3
branky: 9. Patrik Fialka, 14. Antonín Votava, 15. Antonín Votava, 22. Adam Sláma, 24. Antonín Votava, 25. Kryštof Šejnost, 32. Antonín Votava, 39. David Štantejský, 43. Filip Kovářík - 17. Jan Ibl, 28. Adam Martin, 35. Tomáš Urban; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Josef Kubát; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Tobiáš Jan Petřina 23 - Adam Bolha 27; po třetinách: 3:0, 3:2, 3:1
45:00 Komentář domácích Pochop Jiří (Trenér): Dnes jsme přijeli díky covidu v zúžené sestavě, ale s přehledem zvládli zápas odehrát. Zodpovědný výkon do obrany podpořený skvělým brankářem a produktivitou v útoku nás dovedli k bezproblémovému vítězství! Zdravím všechny naše hráče do karantény a izolace, doufám, že příští turnaj budeme již kompletní! Díky soupeři a rozhočím za zápas!
45:00 Střely ve 3. části: 12:7
42:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #53 Matyáš Borek (9:3)
38:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #83 Antonín Votava (8:3)
34:37 GÓL Florbal Chomutov! 7:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #99 Tomáš Urban, asistoval #51 Adam Martin (7:3)
31:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #73 Adam Sláma (7:2)
30:00 Střely ve 2. části: 10:13
27:52 GÓL Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #19 Jan Holovej (6:2)
24:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #73 Adam Sláma (6:1)
23:17 Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
23:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava bez asistence (5:1)
21:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #23 Tomáš Koptiš (4:1)
16:45 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #51 Adam Martin (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 14:6
14:55 Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka
14:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
13:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #24 Patrik Fialka (2:0)
08:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Patrik Fialka, asistoval #73 Adam Sláma (1:0)
00:01 Zdravíme dnes bude na online Majkl Koňák a na časomíře Jan Sajmon Kajmr