• 60 59:58
    6:2
    (Břeská)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice 6:2
branky: 15. Sabina Siňorová, 23. Lucie Bohumínská, 40. Eva Křtěnová, 40. Dominika Horáčková, 40. Lucie Baldreichová, 60. Dominika Horáčková - 14. Nikola Krupičková, 49. Zuzana Žampachová; rozhodčí: Jakub Flek - Marek Střída; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Eliška Držíková ?, Michaela Galušková ? - Anna Nováková ?, Eliška Křivková ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér): "Židenice - důsledné, bojovné, a poctivě odmakané - řádně nám to znepříjemnily a donutily nás makat. My jsme si prošli od nedůslednosti, přes křečovité pojetí k uvolnění a spolupráci a nebýt mneefektivní koncovky, rozhodli bychom dříve. Celkově skvělá půl-sezona - moc si vážíme možnosti hrát dle plánu, pracovat s potenciálem nabytým týmem a odehrát vše s kádrem, který bude fungovat i dále. Od ledna začne nová soutěž a já věřím, že náš tým bude dále rozvíjet svůj potenciál. Všem přeji klidné svátky, odpočinek, spoustu sil a pozitivní energie do roku 2022!"
60:00 Komentář hostů Frank Zdeněk (Trenér): Luxusní zápas. Věděli jsme, že hrajeme proti lídrovi soutěže, ale nebýt herního výpadku v poslední minutě druhé třetiny, tak by výsledek vypadal jinak. Za dnešní zápas musím před holkama smeknout svůj klobouk a především poděkovat hráčkám ročníku 2002, pro které to byl poslední mač v této kategorii. Dnes jsem na své dračice opravdu hrdý.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Dominika Horáčková, asistoval #48 Andrea Břeská (6:2)
57:58 Skrumáž před brankou Židenic končí výhodou chodovských.
57:11 Židenice se nevzdávají a ostřelují bránu Chodova.
56:23 Baldreichová v šanci na druhé straně. Hra se nyní rychle přelévá.
56:00 Střela hostí z dálky a tyčka.
55:25 Brejk hostí kazí rychlým návratem Venerová.
54:25 Křtěnová ztrácí balon při rozehrávce u vlastní brány, Skoková blokuje střelu.
52:50 Chodov nyní několik šancí z krásných kombinací.
51:40 Skoková krásná střela, Kenderová není připravená na dorážku.
50:45 Pabiánová hasí šanci v brankovišti.
48:44 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #18 Michaela Sabolová (5:2)
48:44 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Eliška Křivková družstva K1 Florbal Židenice
48:40 Židenice hrají v pěti. Gól.
48:22 Střelu z dálky Galušková chytá.
47:27 Přesilovka se Chodovu zatím moc nedaří.
47:10 Brejk Židenic s přehledem eliminuje Skoková.
46:27 Vyloučen hráč #76 Zuzana Žampachová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
46:27 Židenice sekání.
45:55 Galušková první těžší zákrok.
44:24 Židenice s Chodovem stále drží tempo. Rozhodně nehrají druhé housle.
43:20 Utkání dnes sleduje 35 diváků.
43:07 Židenice se dostávají do útočné poloviny, Chodov fauluje, rozehrávka z rohu.
41:40 Kenderová v šanci, ale nedává. Židenice rychlá odpověď, ale také nekončí gólem.
40:25 Kombinace Chodova, brankářka vyráží.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Michaela Galušková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
39:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #56 Klára Pabiánová (5:1)
39:53 Chodov chytil slinu - Beldreichová gól.
39:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
39:27 Chodov dva góly za sebou.
39:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #13 Tereza Míková (3:1)
38:50 Další šance Židenic končí nad brankou.
38:12 Chodov propadl v obraně, Židenice šanci nevyužívají.
37:24 Hra přerušena, Veselá na zemi. Vše dobře dopadá a odchází po svých.
37:21 Míková střílí do bloku.
36:13 Chodov je v pěti.
35:33 Venerová hasí vylouženou šanci.
34:54 Židenice 2 střely za sebou, Držíková drží.
34:39 Chodov i v oslabení v útočné polovině.
34:03 Vyloučen hráč #37 Barbora Chmelařová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
34:03 Chodov vyloučen za hru v 6.
34:03 Krásná  kombinace Chodova, gólem však nekončí.
33:05 Rychlý útok Křtěnové a Míkové, střela mimo.
32:16 Pabiánová dobíhá skvělý výhoz brankářky Židenic.
31:36 Horáčková presovaná za vlastní brankou.
30:25 Další lob Židenic zpracovává Skoková.
29:45 Židenice v brejku, Chodov šanci hasí.
28:12 Míková kouzlí před bránou, střela však blokovaná.
27:50 Chodov zvyšuje tempo hry.
27:10 Nahrávka Březké na Venerovou před brankoviště, střela však Venerové sjíždí po čepeli.
26:20 Střela Židenic po zemi není pro Držíkovou problém.
25:32 Rozehrávku Židenic z rohu vychytává Beldreichová a přesouvá hru na druhou polovinu.
25:05 Židenice nahazují lobem do útočné poloviny.
24:26 Venerová nahrává Chmelařové, ta však střílí nad.
24:00 Skoková v nezvyklé pozici obránce rozehrává další útok Chodova.
22:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská bez asistence (2:1)
22:50 Bohumínská napodruhé doráží.
22:45 Salehová  nahrává Siňorové, střela a břevno.
22:35 Drábková letí přes mantinel, ale ustála to..
21:35 Moravcová střílí dělovkou mimo.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:59 Střely první třetiny Židenice 6, Chodov 7.
19:06 Probíhá poslední minuta první třetiny.
19:05 Židenice krásná kombinace, Míková blokuje střelu.
17:45 Chodov reaguje na vývoj zápasu a stahuje hráčky na dvě lajny.
14:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #98 Eva Křtěnová (1:1)
14:07 Chodov obratem odpovídá na obdržený gól v oslabení.
13:30 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #39 Nikola Krupičková, asistoval #18 Michaela Sabolová (0:1)
11:59 Vyloučen hráč #77 Denisa Bubeníková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
10:50 Skrumáž před brankou Židenic, Beldreichová střílí, ale opět nic.
09:12 Hra zatím zcela vyrovnaná.
07:25 Venerová rozehrává útok, střílí, brankařka vyráží rukou.
06:20 Bohumínská střílí, trefuje do masky.
06:05 Křtěnová přímo na hůl Krupičkové, ta sama na brankařku Chodova, ale míjí.
05:05 Siňorová obchází dvě hráčky, Skoková jen do brankářky.
03:59 Židenice zatápí - břevno.
03:48 Míková zachraňuje tutovku Židenic na brankové čáře.