60
  • 60 59:04
    Třinec

EAV SK Jihlava - FBC Intevo Třinec  5:9
branky: 19. Klára Šulová, 30. Simona Kittlerová, 33. Markéta Jašková, 39. Hanka Krčálová, 53. Markéta Jašková - 1. Tereza Martynková, 4. Denisa Gawryšová, 5. Sabina Zoubková, 6. Markéta Janiková, 16. Klára Hrobařová, 38. Denisa Gawryšová, 39. Klára Hrobařová, 43. Natálie Kawuloková, 58. Sabina Zoubková; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Danny Václavků 40 - Martina Szwanczarová 26; po třetinách: 1:5, 3:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Super vstup do zápasu nám zajistil komfortní vedení. Potom jsme zbytečně polevili, to by se nám stávat nemělo. Ale cenná výhra z Jihlavy a 9 vstřelených branek nám může dělat radost. Děkujeme soupeřkám a zdravíme zbytek týmu domů.
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Nezvládli jsme první třetinu zápasu. Od druhé třetiny se nám podařilo zlepšit herní projev, na vítězství to bohužel nestačilo. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 12:19
59:04 Timeout FBC Intevo Třinec
59:00 Poslední minuta zápasu.
57:20 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:9
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #28 Tereza Martynková (5:9)
56:56 Kittlerová trefuje tyč.
56:25 Jihlava rozehrává z rohu.
52:23 GÓL EAV SK Jihlava! 5:8
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #27 Michaela Dolejší (5:8)
52:13 Hosté hrají opět v plném počtu.
51:16 Šulová střílí, bránu bohužel míjí.
50:13 Vyloučen hráč #32 Vladimíra Skalíková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
50:12 První vyloučení zápasu.
48:35 Jihava težko brání kombinace Třince.
42:19 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #11 Denisa Gawryšová (4:8)
41:46 Zatím převažuje hra na polovině domácích.
40:01 Vhazování vyhrává Třinec.
40:00 Střely ve 2. části: 11:17
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:41 GÓL EAV SK Jihlava! 4:7
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #29 Markéta Jašková (4:7)
38:22 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #26 Klára Hrobařová, asistoval #40 Adéla Šibrová (3:7)
38:20 Padá gól za gólem.
37:17 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #23 Markéta Janiková (3:6)
37:16 Třinec skóruje!
36:11 Obránkyně Jihlavy jsou neprůstřelné.
34:48 Vilišová se netrefuje do prázdné brány.
33:41 Jašková perlí.
32:22 GÓL EAV SK Jihlava! 3:5
32:21 Jašková kličkuje mezi hráčkami Třince a navyšuje skóre!
31:11 Třinec si oproti první třetině nepočíná tak dobře.
29:39 GÓL EAV SK Jihlava! 2:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #18 Simona Kittlerová, asistoval #29 Markéta Jašková (2:5)
29:38 Jihlava skóruje!
29:06 Janiková netrefuje střelu z otočky.
27:57 Václavková zatím všechny střely hostů vychytala.
24:45 Hra se přelévá ze strany na stranu.
22:29 Krásnou střelu Jaškové vychytává brankářka hostů.
20:01 Úvodní buly vyhrála Jihlava.
20:00 Střely v 1. části: 8:13
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:45 GÓL EAV SK Jihlava! 1:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #25 Klára Šulová, asistoval #10 Sára Syrovátková (1:5)
17:44 Na míčku je převážně Třinec.
16:46 Šibrová zkouší střelu z otočky, trefuje tyčku.
15:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #26 Klára Hrobařová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (0:5)
14:57 Szwanczarová vychytává prudkou střelu Vytiskové.
12:33 Václavková chytá střelu Mišúnové.
10:46 Obránkyně Třince nenechají Jihlavu vystřelit.
08:29 Tribuna šílí.
08:06 Krčálová střílí, míček míjí branku o centimetry.
06:00 Třinec má oproti Jihlavě přesnější nahrávky.
05:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Markéta Janiková, asistoval #97 Kateřina Macigová (0:4)
04:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
04:45 Hosté mají na první pohled agresivnější hru.
03:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (0:2)
02:09 Na obou stranách je vidět chuť po gólu.
00:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrál Třinec.