55
  • 55 54:43
    (neproměněno)

FBC Přerov - IBK Hradec Králové 3:8
branky: 5. Jana Boháčová, 10. Barbora Gaďourková, 14. Kateřina Galnorová - 20. Markéta Dohnalová, 20. Adéla Kozlová, 30. Natálie Žídková, 35. Tereza Hvězdová, 36. Šarlota Stehlíková, 44. Kristýna Raab, 52. Tereza Kautská, 53. Simona Némethová; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1 + Jakub Zavadil TT + Jana Boháčová 5:1; využití: 0:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Nikola Perutková 26 - Aneta Kašparová 12; po třetinách: 3:2, 0:3, 0:3
60:00 Komentář domácích Janošek Adam (Trenér): Děkuji soupeři za utkání, gratuluji k výhře a přeji příjemnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Janeček Josef (Trenér): Dnes skvělý začátek s množstvím šancí, poté tři úniky soupeře, tři góly a hlava dole, Od druhé třetiny jsme z toho udělali běžecké cvičení, které slavilo úspěch. Šancí teda na tři zápasy, ale něco tam spadlo a kvalita na míčku byla na naší straně. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
54:43 Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil #28 Kateřina Galnorová.
52:30 GÓL IBK Hradec Králové! 3:8
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #32 Simona Némethová, asistoval #75 Natálie Žídková (3:8)
51:39 GÓL IBK Hradec Králové! 3:7
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #51 Tereza Kautská, asistoval #29 Tereza Hvězdová (3:7)
51:39 Vyloučen vedoucí Jakub Zavadil družstva FBC Přerov - osobní trest
51:39 Vyloučen hráč #14 Jana Boháčová družstva FBC Přerov na 5 minuty za nesportovní chování
43:56 GÓL IBK Hradec Králové! 3:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #3 Kristýna Raab, asistoval #75 Natálie Žídková (3:6)
42:13 Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
38:31 Vyloučen hráč #58 Karolína Kovářová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:02 GÓL IBK Hradec Králové! 3:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková, asistoval #32 Simona Némethová (3:5)
34:43 GÓL IBK Hradec Králové! 3:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová, asistoval #37 Markéta Dohnalová (3:4)
29:38 GÓL IBK Hradec Králové! 3:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #58 Karolína Kovářová (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:43 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #51 Tereza Kautská (3:2)
19:35 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #32 Simona Némethová (3:1)
13:23 GÓL FBC Přerov! 3:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #28 Kateřina Galnorová, asistoval #13 Barbora Gaďourková (3:0)
09:39 GÓL FBC Přerov! 2:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #13 Barbora Gaďourková, asistoval #22 Darina Axmannová (2:0)
04:05 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #22 Darina Axmannová (1:0)