• 60 59:27
    3:4
    (Dundálková)

IBK Hradec Králové - Torpedo Havířov 3:4
branky: 3. Šarlota Stehlíková, 44. Šarlota Stehlíková, 57. Kristýna Raab - 31. Hana Brůžková, 32. Barbora Kučerová, 42. Marika Marečková, 60. Lucie Kadlecová; rozhodčí: David Richter - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 15 - Lucie Waloszková 16; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Janeček Josef (Trenér): Zápas, který převážně rozhodla kvalita našeho zakončení, které dnes bylo více než bídné. I kombinace v útočném pásmu nám vázla více než obvykle. Dnes to byl dost povánoční florbal z obou stran. Je potřeba se z toho vyspat a zítra předvést lepší výkon. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Kuča Jaroslav (Trenér): Dnes velká pochvala pro holki dvě třetiny jsme soupeře k ničemu pořádně nepustily. 3 třetinu nastoupil uplně jiný hradec a byl to florbal nahoru dolů dokázal vyrovnat a my jsme začali tahat za kratší konec ale naštestí se to otočilo v náš prospěch.Soupeři děkuji za super zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:45 Domácí bez golmanky hrají v 6.
59:27 Timeout IBK Hradec Králové
59:27 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #86 Tereza Dundálková (3:4)
57:38 Hra pouze na půlce hostí. Tyčka teď zahránila hostující golmanku.
56:11 GÓL IBK Hradec Králové! 3:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #3 Kristýna Raab bez asistence (3:3)
56:06 Domácím už dochází síly, ale bojují jak lvice.
55:31 Timeout Torpedo Havířov
54:50 Tlak domácích. Hosté těží pouze ze samostatných úniků.
52:20 Dvakrát teď likvidovala Anet Kašaprová krásnou šanci hostí.
46:32 Do nebezpečného úniku se nyní dostala hráčka hostů Macourková Kateřina, ale přestřeluje.
43:25 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková bez asistence (2:3)
41:57 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #32 Kateřina Macourková (1:3)
41:57 Krásnou střelou vymetla pavučiny domácí branky Marika Marečková.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
36:42 Domácí se dostávají do tempa a golmanka hostí se musí otáčet.
34:34 Nebezpečně vypadající zákrok na hráčku hostí předvedla Natka Žídková. Hráčka je však v pořádku a hraje se dál.
31:12 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #22 Marika Marečková (1:2)
31:12 Přesně mezi nohy domácí Kašparové vyslala hostující Barbora Kučerová míček po přihrávce zpoza brány od Mariky Marečkové.
30:13 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (1:1)
29:51 Tyčka teď zachránila domácí od obdrženého gólu.
27:57 Vyloučen hráč #30 Žaneta Kůželová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
26:45 Hosté třikrát vyslali zajímavou střelu na domácí golmanku Anet Kašparovou, ta ale šance hasí.
24:32 Hosté teď pořádně koušou.
20:30 Nebezpečnou střelu vyslala na branku hostí Anička Miholová. Golmanka však vyráží.
20:00 Střely v 1. části: 3:4
16:19 Hosté zodpovědně brání svoji svatyni a domácí svoji přesilkovku tedy nevyužívají.
14:19 Vyloučen hráč #77 Lucie Kadlecová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
13:25 Nádherná útočná akce na jeden dotek: Raab-Kuželová-Žídková-Kuželová. Bohužel střela letěla mimo branku.
10:12 Na středu hřiště zachytila přihrávku hostí Žaneta Kuželová a založila tak jeden z krásných útoků domácích. Bohužel bez gólového zakončení.
09:00 Dalšímu hrozícímu útoku nyní bravurně zabránila obránkyně domácích Ivča Čečotková.
07:28 Na obou stranách byly teď vidět zajímavé střelecké šance.
02:19 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková, asistoval #18 Adéla Kozlová (1:0)
02:19 Po střele Ádél Kozlové od pravého mantinelu pohotově doráží Šarlota Stehlíková.
00:00 Vítejte u dnešního onlinu:-)