• 60 59:36
    2
    Klaudie RYŠKOVÁ

Torpedo Havířov - FBC Přerov 4:1
branky: 14. Marika Marečková, 15. Vendula Šimonová, 36. Lucie Giecková, 37. Barbora Kučerová - 44. Darina Axmannová; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 11 - Lucie Řeháková 24; po třetinách: 2:0, 2:0, 0:1
60:00 Komentář hostů Zapletal Marek (Trenér): Dnešní zápas nám ukázal, že holky se umí semknout a přetlačit téměř každého soupeře. Bohužel nehraje se posledních 20min. V kritických chvílích předvedla výborné zákroky brankářka Řeháková. Tvrdé utkání, kdy i u žen lze vidět, že florbal je dynamický ale i tvrdý sport. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Kuča Jaroslav (Trenér): Dneska holky hrály fantastický florbal. Na hřišti byl jen jeden tým a tím jsme byli my. Soupeře jsme do ničeho nepustili, všechny hráčky plnily taktické pokyny. Musím tým pochválit za to, že se nenechal vyprovokovat nečistou hrou soupeře a zápas dovedly do vítězného konce. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:59 Vic se již v dnešním zápase nestalo, domácí zaslouženě berou tři body.
59:36 Vyloučen hráč #5 Klaudie Ryšková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
59:23 Přerov zkouší štestí při hře v šesti.
59:00 Domácí drží míček na svých hokejkách.
58:00 Poslední dvě minuty, vypadáto, že si Torpedo v pohodě dojde pro 3 body.
56:32 Přerov tlačí domácí, ale bez výraznějších šancí.
55:45 Tentokrát na palubovce hráčka Přerova, hodně tvrdý zápas.
54:55 Další střela Brůžkové, ta je dnes hodně aktivní.
53:09 Domácí v plném počtu.
52:30 Hráčky Přerova drží Torpedo zamčené na útočné polovině, ale všechny střely šly zatím mimo bránu.
51:09 Vyloučen hráč #86 Tereza Dundálková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
51:09 První přesilovka pro Přerov, hosté mají šanci zdramatizovat utkání.
50:32 Pozornost Řehákové prověřila Kupcová.
50:07 Kučerová opět na zemi, hráčky Přerova asi dostaly úkol ji zneškodnit.
50:00 Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu.
48:09 Přerov vysoko napadá rozehrávku Torpeda, ale míček se jim zatím nedaří získat.
46:23 Střela Chaloupkové hodně nepřesná.
45:40 Tato přesilovka se domácím zatím vůbec nedaří.
44:47 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
44:47 Brůžková ze zadu faulována, Torpedo bude mít výhodu druhé přesilovky.
44:21 Kučerová to dnes hodně schytává, obdržela další tvrdý zákrok.
43:25 Marečková znovu jen do tyče.
43:19 GÓL FBC Přerov! 4:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #13 Barbora Gaďourková (4:1)
43:19 Waloszková čisté konto  neudrží, střelou pod horní tyčku se prosazuje Darina Axmanová.
42:30 Šimonová našla před brankou osamocenou Chaloupkovou, ale te se zpracování moc nepovedlo.
41:00 Přerov se v kabině dost nahecoval, uvidíme jestli to ve hře přinese nějaký efekt.
40:01 Poslední zahajovací buly pro Torpedo. V této dovednosti vyhrál Přerov 2:1.
40:00 Střely ve 2. části: 15:4
39:59 Torpedo ve druhé třetině zcela dominovalo a zaslouženě vede o čtyři branky.
38:40 Přerov se moc teší na pauzu.
37:55 Marečková střílela až moc přesně, orazítkovala spojnici branky.
37:09 Na hřišti je jen jeden tým, Řeháková si připisuje jeden zákrok za druhým.
36:02 Timeout FBC Přerov
36:02 GÓL Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová bez asistence (4:0)
36:02 Dva rychlé góly Torpeda, nejprve se střelou po zemi prosazuje Giecková a o tři vteřiny později se střelou po vyhraném buly trefila Kučerová.
35:59 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Lucie Giecková bez asistence (3:0)
35:26 Na zemi zůstává ležet Zíková, snad bude v pořádku.
33:40 Kučerová našla volnou Macourkovou, ale té se střela vůbec nepovedla,
31:44 Ojedinělá akce Přerova skončila střelou vysoko nad.
30:17 Němcová se dostala před Waloszkovou, ale její střelu na poslední chvili zblokovala Ryšková.
28:01 První zákrok Waloszkové ve druhé třetině.
28:00 Přerov se po delší době dostal na polovinu Torpeda, hráčky vybojovaly volný úder.
27:40 Střela Macourkové vysoko nad.
26:30 Řeháková si připisuje další tři skvělé zákroky.
25:54 Nykodýmová proběhla celé hříště, ale míček ji při střele na poslední chvíli sjel z čepele.
24:54 Po tvrdém zákroku skončila na zemi Kučerová, hra pokračovala.
24:00 Řeháková teď drží Přerov.
22:50 Přerov je stále bezzubý, vůbec si s obranou Torpeda neví rady.
21:33 Dva dobré zákroky Řehákove po střelách Marečkové a Brůžkové.
20:01 Druhé buly opět pro Přerov.
20:00 Střely v 1. části: 7:3
19:37 Macourková ve velké šanci minula.
18:15 Hrčková po souboji u mantinelu navštívila domácí střídačku.
16:27 Přerov nemůže najít recept k překonání domácího rozestavení.
14:36 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #93 Kristýna Chaloupková (2:0)
14:36 Torpedo první gól hodně navnadil. Domácí hráčky zamkly Přerov a po necelé minutě přidávají druhou branku.
13:38 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #87 Barbora Kučerová (1:0)
13:38 Marečková se probila před Řehákovou a s velkým štěstím dává první gól zápasu.
13:15 Podél levého mantinelu se do šance zkoušla dostat Giecková, ale obránkyně Přerova ji zastavila.
12:33 Stále jsme nic zajímavého neviděli. Zápas se hraje v tréninkovém tempu.
10:33 První přesilovku Torpedo nevyužívá, Přerov se bez větších problémů ubránil.
09:33 Domácí se drží na útočné polovině, ale střelu jsme zatím neviděli.
08:33 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBC Přerov na 2 minuty za zdržování hry
08:33 Torpedo si zahraje první přesilovku.
07:20 Rychle rozehraný úder Přerova domácí nepřekvapil.
06:40 Zatím jsme příliš florbalového umění neviděli, hraje se především ve středu hriště.
04:20 Kupcová si připisuje první střelu domácích na branku. Řeháková bez problémů chytá.
03:15 Střela Hrčkove od levého mantinelu minula branku Waloszkové.
02:30 Začátek je zatím opatrný z obou stran.
01:24 Ryšková se snažila najít volnou Zíkovou, ale přihrávka před branku neprošla.
00:50 První zákrok si připsala Waloszková po střele Rozenbergové.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrál Přerov.