57
  • 57 56:46
    Rtyně v/P

IBK Hradec Králové - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:3
branky: 8. Natália Fernézová, 11. Anna Miholová, 17. Karolína Kovářová, 21. Natália Fernézová, 43. Eliška Benešová, 51. Tereza Hvězdová - 23. Nikola Brejtrová, 35. Nikola Brejtrová, 49. Jitka Romančáková; rozhodčí: Pavel Houserek - Filip Neumann; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 21 - Patricie Šedivá 18; po třetinách: 3:0, 1:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Janeček Josef (Trenér): Trápíme se ve hře s míčkem a z jednoduchého zápasu děláme kovbojku. Dnes bychom při větší kvalitě a aktivitě vstřelili více branek a nebyli v takovém napětí. Musíme na tom zapracovat v rámci tréninků a více se soustředit při hře. Díky soupeři za zápas, který nám ukázal naše slabiny.
60:00 Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér): Zbytečná ztráta bodů. I přesto, že jsme byli v malém obsazení, tak jsme nějaký ten bodík mohli odvést. Pro příště více střelby a budeme spokojený. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Hráč utkání, hosté: Markéta Sedláčková, domácí Karolína Kovářová.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:28 Půl minuty do konce, ale oba týmy stále chodí do soubojů na plno.
59:05 Dnešní utkání sleduje 28 diváků, děkujeme.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
56:46 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
56:46 MIholová na Raab, ta lehce podklouzla a přestřeluje branku.
55:27 Čečotková perfektní přihrávkou našla Némethovou, ta míček nezpracovala a Rtyně přebíhá do útoku.
54:48 Střela těsně vedle, do boční sítě. Rtyně tvrdí muziku.
54:17 Hosté v plném počtu.
54:10 Standardka pro domácí a pokračuje kombinace Hradce.
53:42 Domácí promáchli před prázdnou bránou.
53:02 Svatoňová několikrát získala cenné vteřinky pro Rtyni.
52:30 Hradec si vybojoval míček, staví domeček a kombinuje.
52:17 Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
52:00 Sekyrka Sedláčkové a máme tu odložené vyloučení a domácí  kombinují v šesti.
51:45 Kozlová sestřelila Romančákovou, ta diskutuje s rozhodčím a dožaduje se dvojky pro domácí hráčku.
50:35 Zničeho nic je tu další branka v hostující síti.
50:06 GÓL IBK Hradec Králové! 6:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová, asistoval #18 Adéla Kozlová (6:3)
49:51 Dvakrát z těsné blízkosti, zleva i zprava, IBK vs. Páťa Šedivá, 0:2.
48:56 Hradec je sice více na balonku a více kombinuje, ale k přímým střelám na bránu se domácí moc nedostávají, ve třetí třetině si jednoznačně víc zachytá domácí brankářka.
48:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Jitka Romančáková, asistoval #20 Markéta Sedláčková (5:3)
48:33 Rtyňská hráčka málem skončila v náručí zapisovatelem z následné napůl nepovedené rozehry skončil míček v hradecké brance.
44:06 Momentálně vidíme hrrr florbal. Spousta osobních soubojů, drobných faulů a celkově vysoké tempo hry.
42:48 Stehlíková našla Benešovou před brankou hostí a Elišce už stačilo jen usměrnit míček do poloprázdné brány.
42:47 GÓL IBK Hradec Králové! 5:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #23 Šarlota Stehlíková (5:2)
42:26 Nacvičená rozehra a míček těsně míjí domácí branku.
42:23 Hradec má sice přesilovku, ale Rtyně je na balonku a na hradecké polovině.
41:34 Vyloučen hráč #76 Kristýna Štěpánová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
40:52 Domácí v plném počtu.
40:28 Rtyně se snaží dostat na dostřel domácí obrana zatím odolává.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:41 Rtyně začala přesilovku tradičně, zamknutím Hradce na jeho polovině. Po střele do tyčky se k míčku dostal Hradec a ušetřil pěkných pár vteřin.
38:52 Vyloučen hráč #30 Žaneta Kůželová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
37:41 Rejmanová našla Némethovou, její střela jen těsně míjí hostující svatyni.
36:26 Miholová teď zhatila kombinaci útočících hráček Rtyně a zakládá domácí protiútok. Při pokus Rtyně o brejk skončil míček na hradecké střídačce.
35:28 Evidentně nám poněkud kloužou parkety, chvílemi to tu připomíná spíše hokejové utkání žáků, každou chvíli se někdo válí po zemi.
34:04 Dvě kolmice a míček v brance.
34:03 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Nikola Brejtrová, asistoval #17 Jitka Romančáková (4:2)
33:56 Míček pro změnu na hradecké střídačce.
33:45 Střela Žídkové trefuje Fernézovou, která cloní před brankou hostí.
33:03 Střelu Némethové zblokována.
32:06 Svatoňovoá opět v úniku, tentokráte nepřešla přes Benešovou, uteklý balonek sbírá Čečotková a posílá domácí do útoku.
31:37 Štěpánová hledala Svatoňovou v náběhu, naneštěstí pro holky tam byla hokejka bránící hráčky.
31:25 Těšitelová nedobrzdila v rohu a podle názoru rozhodčích semlela Romančákovou nedovoleným zpúsobem. Dle názoru hráčky i diváků byla Jitka v pádu už předtím. Po krátké poradě obou rozhodčích dvouminutový trest neudělen.
30:59 Kozlová z úhlu prověřuje Šedivou, ta vyráží.
29:30 Po pokusu o dorážku dostala přes prsty brankářka hostí Páťa Šedivá, po dlouhé době vidíme na našem zápase zdravotnici běžet. Ošetření nakonec nebylo potřeba.
27:47 Po sérii neúspěšných pokusů obejít hráčku na obou stranách přišel první úspěch, Čečotková svoji soupeřku obešla a dostala se i ke střele. Šedivá si připisuje další úspěšný zákrok.
27:04 Domácí v plném počtu.
26:37 Rtyně přidala na důrazu v osobních soubojích ale s tím se objevují i nepovolené zákroky. Hvězdová se dostala ke střele a o kousek míjí bránu hostí.
25:54 Výskok Sedláčkové a dalších pár sekund k dobru, leč nepřesná kombinace domácích lvic a Rtyně opět kombinuje okolo hradecké brány.
25:48 Sekera hostí a domácí vyhazují.
25:38 Vancová vcelku úspěšně hatí rtyňskou kombinaci.
25:16 Lehká velká sekerčička Kozlové a pokračujeme, tam kde jsme před desetisekundama skončili.
25:04 Vyloučen hráč #18 Adéla Kozlová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
24:55 Domácí v plném počtu.
24:40 Vysokou hokejku domácích mohla potřestat Svatoňová, její střela mířila hodně mimo.
24:30 Ondráčkovou obehrála Miholová, kterou okradla Romančáková. Rtyně opět začíná novou kombinaci.
23:19 Rtyně se snaží prokombinovat ke střele, sice drží domácí na jejich polovině, ale k přímému ohrožení Kašparové se zatím nedostala.
22:55 Vyloučen hráč #29 Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
22:41 Nedůraz v osobním souboji a míček končí v brance.
22:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Nikola Brejtrová, asistoval #76 Kristýna Štěpánová (4:1)
22:23 Mičánková z brejku míjí branku Kašparové, Raab vyváží.
21:45 Kůželová hledala Miholovou, míček ale nakonec opět skončil na rtyňské střídačce.
21:24 Další nepřesná rozehrávka hostí a domácí mají balonek. Vancová trefuje hokejku před sebou a Hhradec rozehrává.
21:09 Je po akci. Míček skončil uklizený na střídačce Rtyně.
20:54 Sekyrka od Kozlové a výhoda pro hosty. Míček končí za brankou domácích, kde to v souboji s Benešovou přehnala Mičánková. Hradec střídá a zakládá další akci.
20:11 GÓL IBK Hradec Králové! 4:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #67 Natália Fernézová, asistoval #35 Anna Miholová (4:0)
20:11 Zapisovatelský stolek se ještě nestihl rozkoukat a máme tu další branku. Po přihrávce Miholové trefuje Kovářová prázdnou bránu.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:00 Kozlová vyběhla zpoza soupeřovic brány, našla Benešovou, její střelu obloučkem v pohodě chytá Šedivá.
18:00 Poslední dvě minuty první třetiny. Sledujeme poklidnou pasáž, Hradec v klidu kombinuje a občas zkouší zahrozit.
16:47 NEpřesná rozehrávka hostí končí přesnou střelou domácích.
16:46 GÓL IBK Hradec Králové! 3:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #58 Karolína Kovářová, asistoval #36 Tereza Těšitelová (3:0)
15:51 Hradec je více na míčku, snaží se o kombinace, Rtyně je lépe postavená a obírá domácí o míčky díky dobré poziční hře.
15:17 Mičánková se dopustila útočného faulu a hra se obrací.
14:58 Miholová v rohu hřiště obklopená trojicí rtyňských hráček a nemůže ani tam a ni zpátky. Dle názoru rozhodčích to byla ale právě ona, kdo si pomohl nedovoleně a Rtyně maže do brejku.
13:34 Naši věrní fanoušci jsou neuvěřitelní, reagují rychleji než pořadatelská služba a rovnají nám mantinely a tak to má být.
12:23 Benešová sama mezi dvojicí fialových hráček, přes Čečotkovou rozehrála na Hvězdovou, na míjí rtyňskou bránu, Stehlíkové pokus o výběh zhatila hostující obrana.
11:25 Nepovedená rozehrávka domácích a Klazarová startovala do brejku, který zhatila dobře postavená Kůželová.
11:11 Némethová v samostatném úniku zkusila střelu na zadní tyč, míček skončil v rohu hřiště, kde přišel obranný faul hostí.
10:13 GÓL IBK Hradec Králové! 2:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #75 Natálie Žídková (2:0)
10:01 Brejtrová zkoušela překvapit brankářku, ranou backhandem a zády k bráně, míček míjí tyčku o pár centimetrů.
08:47 Rtyně měla míček na hokejce a čekala, co udělá hradecká obrana. Ta stála na místě a čekala, co udělá Rtyně. Oba týmy rozhýbal až pokyn domácího trenéra.
07:33 Dlouhý výhoz Kůželové se dostal k Miholové, ta střílí, z dorážky se trefuje Fernézová
07:32 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
07:31 Domácí se snaží vykličkovat ze své obranné poloviny. Dobře postavené hráčky Rtyně jim toho moc nedovolují.
05:55 Hra nabírá na tempu, Rtyně teď několikrát zamkla Hradec na jeho polovině.
05:29 Romančáková ve sprintu, kominuje s Ondráčkovou. Vysoký míček nakonec skončil na zádech druhé jmenované a mimo hradeckou branku.
04:38 Holky pošetřily čas a šly střídat. Po nepovedené rozehrávce přišla rtyňská střela, která trefuje dobře postavenou Kůželovou.
04:12 Némethovou obrala o míček Brejtrová, té vystavila zeď Žídková, Hradec na míčku a  na útočné polovině.
03:12 Mičánková zhruba dva metry před velkým brankovištěm Hradce promachuje, rozhodčí píská nebezpečný došvih.
02:51 Kůželová v rohu, kolem ní trojice hráček ve fialovém dresu a není komu nahrát. Nakonec rozehra o mantinel.
01:48 Oproti včerejšku jsou domácí více na míčku a zatím tráví většinu času na polovině soupeře. Čečotková z výběhu trefuje jen nohy před brankou stojící obránkyně.
00:58 Stehlíková motala za rtyňskou brankou hned dvojici hostujících obránkyň, nakonec našla Hvězdovou, která backhandem míjí branku soupeře.
00:01 Úvodní buly pro domácí, míček se dokutálel až k hradecké brankářce, která vyhazuje. Domácí zůstávají na míčku.