2

5.

série

Torpedo Havířov - EAV SK Jihlava 4:5pn
branky: 5. Marika Marečková, 34. Barbora Kučerová, 36. Vendula Šimonová, 54. Tereza Dundálková - 4. Klára Šulová, 15. Markéta Jašková, 23. Tereza Vytisková, 31. Dominika Dvořáková, N Michaela Dolejší; rozhodčí: Radim Heiser - Michal Sládek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 15 - Danny Václavků 25; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:0, 0:0
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #21 Vendula Šimonová , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #35 Michaela Dolejší a vstřelil rozhodující gól (4:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #77 Lucie Kadlecová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #64 Klára Šulová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #87 Barbora Kučerová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #57 Nela Kotačková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #21 Vendula Šimonová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #35 Michaela Dolejší a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #86 Tereza Dundálková , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář k utkání trenéra domácích, Jaroslav Kuča: Dnes opět bojovný výkon celého týmu. První dvě třetiny jsme byli bez štávy a proto jsme udělali změny v sestavě a zápas dotáhli až na nájezdy, tam už je to loterie. Děkuji holkám za bojovnost a nasazení, soupeři za zápas a štasnou cestu domů.
65:00 Komentář k utkání trenéra Jihlavy, Martin Kittler: Po dobrém začátku nám začal docházet dech a zápas soupeř zdramatizoval. Děkujeme soupeři za hru
65:00 Střely na branku v prodloužení: Torpedo 1, Jihlava 1.
65:00 Ukončení prodloužení
64:02 Poslední minuta prodloužení.
63:21 Kadlecová v úniku nedokázala překonat hostující gólmanku.
61:30 Čekáme na první větší příležitost prodloužení.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Torpedo 12, Jihlava 3
59:30 Jihlava v plném počtu.
58:47 Šimonové střela letěla jen po zemi.
58:01 Poslední dvě minuty.
57:28 Vyloučen hráč #3 Tereza Svobodová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
57:28 Šimonová byla faulována a hráčky Torpeda dostávají jedinečnou příležitost rozhodnout dnešní utkání.
56:31 Sopuchové pohotové střela z první, Václavková opět na místě.
54:58 Prudký backhand v podání Kadlecové letěl hodně mimo.
53:07 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Tereza Dundálková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (4:4)
53:07 Bleskově využitá přesilová hra domácích, máme vyrovnáno!
52:56 Vyloučen hráč #9 Sára Syrovátková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
51:47 Marečková ze vzduchu jen do Václavkové!
49:49 Kadlecová střílí, Václavková míček vyráží.
48:09 Waloszková zasahuje, domácí rozehrávají další postupný útok.
46:00 Hra je poměrně opatrná, těsné skoré a důležitost dalšího gólu vnímají obě strany.
43:05 Zíkové jednoručný backhand vykopává Václavková.
40:53 Nově složená formace Kadlecová, Šimonová, Kučerová opět motá hlavy jihlavské obrany.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Torpedo 4, Jihlava 7
39:45 Další střely se podařilo domácím zablokovat.
38:30 Domácí obrana zatím odolává.
37:42 Vyloučen hráč #6 Kristýna Zíková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání
37:17 Waloszková likviduje další velkou příležitost.
36:18 Vytisková těsně vedle.
35:03 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #77 Lucie Kadlecová (3:4)
35:03 Šimonová uplatnila svůj důraz před bránou a z otočky zametá balón do branky.
33:51 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #77 Lucie Kadlecová (2:4)
33:51 Kadlecová našla na středu Kučerovou, která konečně prostřeluje Václavkovou.
32:51 Timeout Torpedo Havířov
30:46 GÓL EAV SK Jihlava! 1:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková, asistoval #60 Kateřina Kulhavá (1:4)
30:46 Dvořáková ze nejlépe zorientovala před brankou a doklepává do odkryté branky.
30:02 Kučerová vybojovala volný úder, ale nic z toho nebylo.
28:37 Domácí tým v plném počtu.
26:45 Jihlava je v plném počtu a má téměř dvě minuty přesilové hry.
26:36 Vyloučen hráč #86 Tereza Dundálková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
26:36 Nykodymová trefila první hráčku a musela zatáhnout za ruční brzdu.
25:45 Šimonvá našla zpoza brány Kučerovou, Václavková znovu na místě.
24:47 Vyloučen hráč #57 Nela Kotačková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
22:27 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #9 Sára Syrovátková (1:3)
22:27 Odražený míček od zadního mantinelu uklízí do brány Vytisková.
21:33 Nepřesnou rozehru Nykodymové nedokázaly hráčky Jihlavy využít.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Torpedo 6, Jihlava 8
19:10 Na druhé straně Kučerová jen do Václavkové.
18:29 Dvořáková se z rohu probojovala až před bránu, ztroskotala na dobře postavené Waloszkové.
17:51 Ryšková zablokovla střelu Svobodové.
16:32 Nahozený míček propadl až ke Kadlecové, Václavková pozorná.
14:57 GÓL EAV SK Jihlava! 1:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #64 Klára Šulová (1:2)
14:57 Úspěšná spolupráce Šulové se zakončující Jaškovou.
14:28 Kadlecová prověřila pozornost Václavkové.
13:55 Zíková zastavena drobným faulem.
13:22 Ve slibné příležitosti byla opět aktivní Šulová.
13:01 Sopuchová vrací míček do ohně.
11:49 Hruškové důraz před brankou neslavil úspěch.
09:21 Šulová opět v nebezpečné vzdálenosti domácí branky, k zakončení se však nedostala.
08:28 Jihlava bude rozehrávat na útočné polovině.
06:48 Waloszková před dotírající soupeřkou sbírá míček.
04:39 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (1:1)
04:39 Rychlá odpověď domácích. Kadlecová naservírovala Marečkové, pro kterou již nebyl problém zakončit.
03:43 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #57 Nela Kotačková (0:1)
03:43 Kotačková našla zcela volnou Šulovou, která se tentokráté nemýlí a otevírá skóre dnešního utkání.
02:30 Kadlecová vykroužila z rohu, ale nezamířila přesně.
01:50 Jihlava opět na míčku.
00:32 Šulová se ocitla tváří v tvář Waloszkové, skóre se však nemění.
00:01 Úvodní buly pro Jihlavu.