• 45 44:01
    2
    Jakub BITTER

Fbc Topgal Šternberk - FBS Olomouc 3:3
branky: 33. Jakub Břečka, 36. Jakub Repa, 42. Martin Robert Horry - 2. Martin Ambrož, 6. Martin Daniš, 34. Tomáš Štrbák; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Jan Blecha ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 3:1
44:35 Posledních 25 sekund tohoto zápasu.
44:15 Olomoučtí ve velkých problémech.
44:01 Vyloučen hráč #80 Jakub Bitter družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:42 Timeout FBS Olomouc
43:42 Hrubča přestřelil asi o 5 metrů.
43:38 Neskutečný zákrok Blechy!
42:51 Kuležova střela z první končí v rohu.
42:23 Šternberští jsou v tlaku.
41:33 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 3:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #19 Martin Robert Horry, asistoval #71 Jan Hrubča (3:3)
41:33 Šternberk po skočení přesilové hry skóruje a srovnává stav utkání.
41:30 Olomouc v plném počtu.
41:07 Kužel odkopl balón daleko od vlastní brány.
40:39 Šternberku se tato přesilovka zatím vůbec nedaří.
40:20 Štrbák drží balónek v útočném rohu.
39:30 Vyloučen hráč #48 Robin Večeřa družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
39:08 Šternberk má ponechanou výhodu a v šesti hráčích kombinuje v útočném pásmu.
38:31 Večeřa to zkusil od mantinelu, ale netrefil zařízení.
37:12 Obrana FBS hoří.
36:34 Strašil dobře našel protihráče Papicu, ale ten díkybohu pro hosty netrefil ideálně skákající míček.
35:32 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #20 Jakub Repa, asistoval #71 Jan Hrubča (2:3)
35:32 Repa trefil volné místo u vzdálenější tyčky a snižuje na rozdíl jedné branky.
33:04 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Štrbák, asistoval #16 Martin Ambrož (1:3)
33:04 Kapitán FBS Štrbák baseballově trefil míček a vrací svému týmu zpět dvougolový náskok. Tento gól byl pro absentujícího hráče olomouckých dorostenců Tomáše Jelínka.
32:12 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 1:2
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #10 Jakub Břečka bez asistence (1:2)
32:12 Břečka vybojoval po chybě hostů v obraně míček, poslal míček nad nohu Blechy a Šternberk snižuje na 1:2
30:54 Olomoučtí zatím v poslední části utkání nepustili Šternberk k míčku.
30:01 Kužel znovu úspěšný na buly.
29:58 V posledních sekundách 2. třetiny měl obrovskou šanci domácí Repa, ale Blecha výtáhl maskou další dobrý zákrok.
29:43 Hrubčovu střelu z půlky teď maličký Strašil vytečoval mimo bránu.
29:05 Brankář Blecha dnes chytá život a převádí jeden zákrok za druhým!
27:56 Šternberk má teď více ze hry a tlačí Olomouc.
26:29 "Robin na výletě", tak okomentoval jeden z diváků Večeřův útočný výpad.
25:54 Novák se ocitl volný před bránou, ale míček mu sjel z čepele.
24:26 Marghold šel sám na Blechu, ale hostující golman si stále drží čisté konto.
24:12 Strašilova střela z výběhu zblokována Hrubčou.
22:18 Večeřa teď čistě zastavil Margholda a sklidil od svého týmu velkou pochvalu.
20:36 Překvapivá střela z první od Vaculové nadělala Kardašovi mírné problémy.
19:34 Papica D. to  zkusil ze středu, ale Blecha opět úspěšný.
18:53 Marghold rozjíždí šternberský protiútok.
17:43 Domácí drží děrovaný nesmysl a kombinují.
16:49 Blecha teď předvedl skvělý zákrok proti střele Břečky.
16:16 Repova střela z osy skončila na úrovni basketbalového koše.
15:01 Kužel vyhrál úvodní buly druhé periody.
14:47 Bitter našel mezi kruhy Nováka a ten rozezněl šternberské břevno.
13:28 Blecha si připisuje další zákrok, tentorkát proti střele Dominika Papici.
12:43 Novák to zkoušel do spodních pater šternberské brány, ale Kardaše nepřekonal.
11:31 Břečkova střela z levé strany nebyla dostatečně silná, aby doputovala až do olomoucké brány.
11:10 Štrbákova střela těsně minula Kardašovu svatyni.
10:25 Ambrož teď hezky zahrál na housle jednomu ze šternberských hráčů.
08:57 Hrubča vyslal jedovatou střelu na hostující branku, ale Blecha dokázal míček čapnout do své pravé ruky.
08:19 Kužel dobře vybojoval míček pro svůj tým za bránou Blechy.
06:43 Olomučtí kombinují za bránou domácích.
05:30 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #44 Martin Daniš, asistoval #31 František Kužel (0:2)
05:30 Daniš zamířil od poloviny přesně pod ruku Kardaše a je to 2:0 ve prospěch hostů.
04:49 Šternberk to zkusil "uničovským" náhozem na přerovského odchovance Zbránka, ale neúspěšně.
03:47 Daniš se provinil sekáním. Šternberk bude hrát z útočného rohu.
02:14 Mikolajek to zkusil, ale na olomouckého brankáře Blechu si nepřišel.
01:29 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #8 Jan Slavík (0:1)
01:29 Slavík dobře našel v předbrankovém prostoru Ambrože a ten otvírá skóre tohoto utkání.
00:39 Daniš se po chybné rozehrávce Šternberka dostává na balón a jeho spoluhráči mohou vystřídat.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Přejeme hezký večer z olomoucké Roosvelky! V předehrávce 12. kola 1. ligy dorostenců se zde v hanáckém derby utkají týmy z Olomouce a Šternberka.