• 45 44:41
    2
    Matouš JAŠEK

ACEMA Sparta Praha UNYP - Snipers Třebíč 18:2
branky: 4. Vojtěch Andrášek, 6. Jakub Čech, 7. David Rozhon, 9. Jakub Čech, 11. Marek Cígler, 20. Daniel Rozsévač, 25. Marek Cígler, 25. Matyáš Kopecký, 26. Daniel Večl, 34. Jan Krejča, 34. Vojtěch Andrášek, 34. Jakub Kárník, 34. Antonín Pražák, 35. Matyáš Kopecký, 35. Jan Krejča, 36. Jakub Čech, 37. Kosťantyn Šlosar, 38. Marek Pleskač - 19. Šimon Slavětínský, 25. Marek Mašeja; rozhodčí: Dominik Dolejš - Matěj Novák; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jan Hübschman 28, Vítek Šimáček 14 - Jakub Veselý -5; po třetinách: 5:0, 4:2, 9:0
45:00 Komentář trenéra hostí:Dvě třetiny docela dobře vedený zápas, ale 9 minut třetí třetiny vše zkazilo. Děkuji soupeři za utkání.
45:00 Komentář trenéra domácích:
44:41 Vyloučen hráč #71 Matouš Jašek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 18:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #80 Daniel Večl (18:2)
37:21 Vyloučen hráč #17 Filip Nechvátal družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
36:05 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 17:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #66 Marek Cígler (17:2)
35:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 16:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #66 Marek Cígler (16:2)
34:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 15:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #30 David Rozhon (15:2)
34:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 14:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #56 Jan Krejča (14:2)
33:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 13:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #20 Antonín Pražák, asistoval #79 Jakub Čech (13:2)
33:25 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 12:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (12:2)
33:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 11:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #80 Daniel Večl (11:2)
33:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #42 Matyáš Kopecký (10:2)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Vítek Šimáček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
27:13 Vyloučen hráč #94 Matěj Skála družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
25:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (9:2)
24:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #49 Daniel Rozsévač (8:2)
24:31 GÓL Snipers Třebíč! 7:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #45 Marek Mašeja, asistoval #17 Filip Nechvátal (7:2)
24:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #12 Tadeáš Hoch (7:1)
23:41 Vyloučen hráč #45 Marek Mašeja družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
19:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #49 Daniel Rozsévač bez asistence (6:1)
18:19 GÓL Snipers Třebíč! 5:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #42 Šimon Slavětínský, asistoval #58 Patrik Mladenov (5:1)
13:42 Vyloučen hráč #42 Šimon Slavětínský družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování florbalky
11:50 Vyloučen hráč #10 Jakub Kárník družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
10:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #19 Jan Fator (5:0)
08:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #19 Jan Fator (4:0)
06:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #30 David Rozhon, asistoval #42 Matyáš Kopecký (3:0)
05:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #12 Tadeáš Hoch (2:0)
03:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #7 Adam Kos (1:0)