4:7
    Jakub HAŠA
    (Baroň)

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - Zlín Lions 4:7
branky: 19. Marek Štěpán, 27. Petr Káňa, 31. David Svoboda, 49. Petr Káňa - 7. Jan Vondřejc, 16. Jakub Zdražil, 21. Jakub Haša, 23. Lukáš Chalabala, 31. Michal Baroň, 53. Jakub Haša, 54. Jakub Haša; rozhodčí: Martin Müller - Tomáš Brus; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Kutěj ? - Jan Šauer ?; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Polách Zdeněk (Trenér): Zůstáváme přilepeni na dně, nicméně pro nás to smysl má. Dnes jsme byli blízko i nějaké té, myslím zasloužené, odměně. Vlastní chybou jsme se o ni připravili. Základ týmu je ale zdravý. Díky borci. Děkujeme soupeři, rozhodčím a jedeme dál...
60:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): Z naší strany bez tempa, na půl plynu. Mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám. Povinné 3 body, to jsme splnili. Takové nasazení nám, ale v jiných zápasech stačit nebude...
60:00 Střely ve 3. části: 6:17
53:47 GÓL Zlín Lions! 4:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #74 Michal Baroň (4:7)
52:05 GÓL Zlín Lions! 4:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša bez asistence (4:6)
51:01 Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
51:01 Vyloučen hráč #91 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
48:13 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 4:5
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #61 Petr Káňa, asistoval #97 David Svoboda (4:5)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
30:58 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:5
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda bez asistence (3:5)
30:48 GÓL Zlín Lions! 2:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #44 Martin Filka (2:5)
26:23 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 2:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #61 Petr Káňa, asistoval #89 Jakub Skýpala (2:4)
22:50 GÓL Zlín Lions! 1:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #21 Michael Kořének (1:4)
20:46 GÓL Zlín Lions! 1:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #88 Jan Vondřejc (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:59 střely 7-12
18:54 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #17 Marek Štěpán, asistoval #31 Jakub Zeman (1:2)
16:27 Vyloučen hráč #17 Marek Štěpán družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za zdržování hry
15:54 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #53 Jakub Zdražil bez asistence (0:2)
06:32 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #71 Jakub Haša (0:1)