2
    Tomáš VLČEK
    hra na zemi

BUTCHIS - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 12:4
branky: 19. Matyáš Kalina, 20. Šimon Pavlíček, 20. Tomáš Vondruška, 23. Petr Novotný, 26. Štěpán Čejka, 26. Filip Rulíšek, 29. Jakub Pecha, 38. Šimon Pavlíček, 42. Filip Rulíšek, 57. Filip Rulíšek, 60. Jakub Pecha, 60. Erik Papež - 4. Matěj Kodl, 10. Jakub Votava, 49. Daniel Riley, 54. Oldřich Jireček; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:6; využití: 3:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Marek Galajda 25 - Dominik Kameš 33; po třetinách: 3:2, 5:0, 4:2
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Super vstup do utkání, museli jsme domácí zaskočit. Kdyby jsme šli do šaten za stavu 0:2, mohl ten zápas vypadat jinak. Domácí ukázali svojí kvalitu a to, proč jsou první v tabulce. Chtěl bych kluky pochválit a našeho gólmana obzvláště. Musíme se odrazit do dalšího kola. Chybělo nám 8 hráčů kvůli nemocem. Děkujeme za utkání a všem v hale.
60:00 Komentář domácích Zahalka Jan (Trenér): V první třetině nás soupeř řádně potrápil koncentrovaným výkonem a důraznou hrou do těla, přesto jsme dokázali ještě do konce první třetiny otočit nepříznivý stav. Utkání jsme rozhodli v druhé třetině, zrychlením hry na míčku a kvalitní kombinací i zakončením. Dokázali jsme vstřelit 12 branek a přesto byl vyhlášen nejlepším hráčem soupeře brankář, který předvedl několik neuvěřitelných zákroků. Opět spokojenost s předvedenou hrou i výsledkem.
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:54 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hra na zemi
59:54 Vyloučen hráč #93 Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
59:23 Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #14 Tomáš Vondruška.
59:23 Jeden z hráčů hostů neuvěřitelným karate kickem odkopl míček letící do branky. Byla to ale hra vysokou nohou v brankovišti a tak je z toho nájezd
59:15 GÓL BUTCHIS! 12:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #19 Štěpán Čejka (12:4)
59:10 GÓL BUTCHIS! 11:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (11:4)
56:46 GÓL BUTCHIS! 10:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #99 Jakub Černý (10:4)
56:10 Brankář hostů právě předvedl pěkný zákrok důležitý pro jeho tým v oslabení.
55:49 Vyloučen hráč #93 Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
53:29 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 9:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #2 Oldřich Jireček, asistoval #93 Patrik Svoboda (9:4)
53:29 Tak přeci jen nakonec Králův Dvůr v přesilovce proměnil
53:10 Střely hostů v přesilovce zatím padají jen vedle nebo končí v blocích Butchisu
51:59 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
51:59 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
50:15 Domácí ve velké šanci. Jeden z obránců hostů se však skvěle postavil do bloku a tak míček skončil jen za mantinelem.
48:04 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 9:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley bez asistence (9:3)
47:10 Butchis pod tlakem. Dlouho se teď hrálo na polovině domácích
46:17 Trestné střílení družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr neproměnil #50 Karel Horký.
43:30 Hosté zkoušejí střely z půlky. Hráči Butchis však střely skvěle blokují
41:21 GÓL BUTCHIS! 9:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (9:2)
41:21 Tým Butchis pokračuje ve svém rychlém tempu a dává další gól
40:11 Králův Dvůr se rychle prorval dopředu a povedlo se mu vystřelit, Galajda byl ale připraven a se střelou si hravě poradil
40:00 Střely ve 2. části: 16:11
37:47 GÓL BUTCHIS! 8:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček bez asistence (8:2)
35:40 Další skvělý save golmana Butchis!
32:10 Neskutečný monster save Galajdy!! Skvěle podržel domácí Butchis!!
31:13 Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za opakované přestupky
30:40 Butchis jede!  Králův Dvůr nestíhá určené tempo
28:17 GÓL BUTCHIS! 7:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #14 Tomáš Vondruška (7:2)
25:50 GÓL BUTCHIS! 6:2
25:50 Butchis využívá i druhou přesilovku a zvyšuje tím skóre na 6:2
25:07 GÓL BUTCHIS! 5:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #99 Jakub Černý (5:2)
25:07 Černý nahrál Čejkovi přímo do brány a ten proměňuje v přesilovce. Vracíme se do hry 5 na 4
24:16 Vyloučen hráč #50 Karel Horký družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
24:16 A bude se hrát 5 na 3!!
24:04 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hra rukou
22:11 GÓL BUTCHIS! 4:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #16 Šimon Pavlíček (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 14:8
19:39 GÓL BUTCHIS! 3:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (3:2)
19:39 Butchis zvýšil tempo a rychlými dvěma góly obrací zápas ve svůj prospěch
19:27 GÓL BUTCHIS! 2:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #44 Petr Novotný (2:2)
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:13 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #77 Jakub Pecha (1:2)
18:13 Po nahrávce po mantinelu od Jakuba Pechy skvěle vymetl šibenici Matyáš Kalina a dává tím první gól Butchisu v zápase.
13:39 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
13:39 Domácí v šanci faulováni a bude se hrát druhá přesilovka v zápase
11:01 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
09:50 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 0:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #2 Oldřich Jireček (0:2)
07:10 Míček skákající před bránou Králova Dvora se hráčům Butchis bohužel nepodařil dorazit.
03:30 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #42 Daniel Riley (0:1)
03:29 Po skvělé souhře Králova Dvora končí míček v síti domácích
01:16 První střelu si připisují hosté Galajda ale chytá.