()
  • 59 58:13
    Gullivers

Florbal Ústí - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:6
branky: 20. Vladimír Trčka, 29. Ondřej Kawulok, 37. Jan Peška, 38. Vít Pavelka, 46. Václav Vavruška, 50. Tomáš Pšenička, 53. Václav Vavruška, 59. Martin Fuchsig - 5. Jan Zbořil, 10. Martin Ulman, 45. Jakub Matula, 46. Jakub Matula, 47. Jan Zbořil, 57. Václav Černoch; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 214; zásahy brankářů: Marek Netopilík 22 - Matyáš Krupa 40; po třetinách: 1:2, 3:0, 4:4
60:00 Rozhovory po utkání naleznete zde
60:00 Střely ve 3. části: 19:13
59:59 Je to doma
58:57 Ústí odskakuje golem do prázdné brány, ale Gulliveři to zkouší znovu v šesti
58:42 GÓL Florbal Ústí! 8:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig bez asistence (8:6)
58:14 Jde se do finále, inarktový závěr začíná
58:13 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:29 Gulliveři opět snižují, a vypadá to na infarktový závěr utkání
56:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (7:6)
54:00 Esterka na Semeráda, který těsně minul
52:31 Pavelka crossem přihrál Vavruškovi do samostatného úniku a ten se nemýlil
52:30 GÓL Florbal Ústí! 7:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #33 Vít Pavelka (7:5)
51:57 Peška trefil skákavý míček který nakonec letěl jen těsně vedle soupeřovi brány
49:01 Trčka přiklepl Pšeničkovi a ten nekompromisně vymetá a Ústí je zase ve vedení
49:00 GÓL Florbal Ústí! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #17 Vladimír Trčka (6:5)
46:15 Hra se teď přelévá ze strany na stranu a Gulliveři vyrovnávají stav utkání
46:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #26 Jan Zbořil, asistoval #70 Lukáš Dvořák (5:5)
45:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #86 Patrik Pollak (5:4)
45:11 Tauber přiklepl Vavruškovi a ten vymetá roh brány
45:10 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #85 Lukáš Täuber (5:3)
44:23 Gulliveři snižují po chybě Ústecké obrany na rozdíl jedné branky
44:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #75 Radek Novotný (4:3)
42:36 Fořtova střela z otočky těsně vedle
40:40 Brno se bude snažit pokusit se o zvrácení utkání v jejich prospěch, tak uvidíme jestli se jim to povede
40:01 Buly pro Brno
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
38:35 Ústí hraje další přesilovku
37:49 Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zvedání florbalky
37:12 Kužel posunul na Pavelku a ten se ze střely příklepem trefil krásně mezi nohy hostujícího brankáře
37:11 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Vít Pavelka, asistoval #4 Radek Kužel (4:2)
36:28 Peška vymetl krásně horní část soupeřovi branky
36:27 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #17 Vladimír Trčka (3:2)
35:29 Semerádova krásná individuální akce končí za mantinelem
33:39 Ústí tlačí seč jen může ale vedoucí branka z toho zatím nebyla
33:29 Hosté jsou v plném počtu
32:32 Ústí hraje první přesilovku v zápase, tak uvidíme zda jí využije
31:45 Dnešní utkání sleduje 214 diváků
31:25 Vyloučen hráč #15 Jakub Matula družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
29:42 máme tu vyrovnáno a zápas je zas kdo z koho
29:06 Fořt s Kawulokem obrali hostujícího obránce o míček a Kawulok vymetl levý horní roh soupeřovi brány
28:05 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #91 Miroslav Fořt (2:2)
19:35 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #3 Jan Peška (1:2)
18:25 Ústí se úspěšně ubránilo přesilovce
17:06 Zatím to ale vypadá spíše jako přesilovka Domácích
16:40 Máme tu první přesilovku utkání, tak uvidíme zda jí hosté využijí
16:24 Vyloučen hráč #96 Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
14:50 Semerád střílí těsně vedle
13:45 Ústí se snaží dát branku, ale zatím chybí štěstí a také horší výkon hostujícího brankáře
13:21 Vítek vzduchem na Pavelku, ale bohužel nad
12:18 Střela Martina Čermáka protečovaná nad branku hostí
11:06 Střela M. Fuchsiga orazítkovala tyč soupeřovi brány
10:38 Kawulok zachyboval v obraně ale hned svojí chybu dokázal napravit
09:36 Gulliveři odskakují o dvě branky další nádhernou souhrou
09:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Martin Ulman, asistoval #33 Jan Videman (0:2)
08:42 Souhru M. Fuchsiga s Ondrou Kawulokem opět vyráží hostující brankář
07:07 Padla branka a opět se hraje ve vlažném tempu
04:57 Jen takové lehké nahození na Netopilíka, ale končí to brankou, díky skvěle clonicímu hráči
04:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
04:06 Skvělý kontr Pšenička-Trčka skončil zase jen na hostujícím brankáři
03:15 Martin Fuchsig vzal všechno na sebe a prověřil brankáře hostí, který vytáhl jistý zákrok
01:45 Zápas probíhá zatím docela ve vlažném tempu, tak uvidíme jestli třeba branka jednoho z týmů něco změní
00:24 Buly pro Brno