Ostrava
  • 60 59:42
    Gullivers Brno

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:3
branky: 30. Daniel Chatrný, 42. Daniel Chatrný, 46. Martin Stibor, 47. Martin Stibor, 51. Lukáš Pobořil, 54. Šimon Soukup, 57. Martin Sedláček - 54. Jakub Drga, 54. Michal Konrád, 58. Jiří Suchomel; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 15 - Daniel Hampl 14; po třetinách: 0:0, 1:0, 6:3
60:00 Komentář trenéra hostů Adama Boušky: Zápas rozhodly dvě třetiny naší neproduktivity a ztráta koncentrace v obraně na začátku třetí... Zítra by se hodilo mít míň než 5 střel na jeden gol. Děkuji soupeři za zápas a vzkazuji, že zítra je čeká ještě boj.
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Svačinky: Dnešní zápas byl o trpělivosti a o naší hlouposti, protože nechat si dát 3 góly ve třetí třetině je hloupé, když máme zápas pod kontrolou. Hodně jsme se prali s nervozitou a z toho pramenily chyby, které soupeř naštěstí netrestal. Zítra budeme lepší. Díky za zápas.
60:00 Střely celkem: 21 - 18
60:00 Střely ve 3. třetině: 9 - 7
59:42 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
59:06 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:01 Situaci 2na1 se Grzymkovi nepodařilo vůbec dobře vyřešit.
57:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #3 Ondřej Valeš (7:3)
57:13 S góly se roztrhl pytel. Nyní opět na straně Gulliverů.
56:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #44 Martin Sedláček bez asistence (7:2)
56:30 Nakonec si po hezké akci zapisuje gól i Sedláček.
54:05 Tak na konec utkání ještě vidíme přestřelku.
53:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #52 Šimon Ruber (6:2)
53:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #44 Martin Sedláček (6:1)
53:15 Ostrava na sebe nedala dlouho čekat a Soukup zvyšuje rozdíl opět o 5 branek.
53:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Jakub Drga, asistoval #79 Martin Karpíšek (5:1)
52:25 Bno se pořád nezvládá a obléhá útočnou polovinu.
50:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #15 Šimon Soukup (5:0)
50:06 Přesilovka domácích zatím nic moc.
48:58 Vyloučen hráč #51 Patrik Synek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
48:20 Ostrava už se dostala na koně a udává směr zápasu.
46:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #85 Lukáš Pobořil (4:0)
46:32 Stibor asi dostal chuť skórovat a přináší svému týmu další vstřelenou branku.
45:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #69 Matěj Sedláček (3:0)
45:02 Stibor krásnou střelou zvyšuje na 3:0.
44:07 Fantův pokus končí přímo na hrudi Antoniaziho.
42:40 Kouřil vypálil pěknou jedovku, která Antoniazimu nadělala značné problémy.
41:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #44 Martin Sedláček (2:0)
41:07 Krásná střela Chatrnéh končí zaslouženě gólem.
40:00 Střely ve 2. třetině: 7 - 5
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:11 Gulliveři dost těží z brejků, ale nedokáží prostřelit Antoniaziho.
34:22 Pobořil vyslal zajímavou střelu, bohužel pouze do bloku protihráče.
32:21 Teď se dlouho hraje na polovině hřiště, hráči míček pořád ztrácejí a nedokáží si vytvořit šanci ani na jedné straně.
30:25 Ostrava drží míček ve svém obranném pásmu.
29:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #22 Matyáš Grzymek (1:0)
27:26 Domácí kluci si sami nadělávají starosti kvůli svým zbytečným chybám.
25:32 Gulliveři opět prozkoušeli Antoniaziho, ten zatím svůj tým drží.
23:41 Chatrný krásně nahrál na Sedláčka, ten však tuto příležistost nebyl schopný využít.
21:29 Ostrava na míčku, zatím bez větší šance na střelu.
20:00 Střely v 1. třetině: 5 - 6
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:08 Hezká kombinace domácí byla nakonec ukončena obráncem hostí.
15:06 Fanta vyslal nebezpečnou bombu, Antoniazi se štěstím vyráží.
13:35 Gullivers obléhají polovinu domácích.
11:36 Hraje se ze strany na stranu, žádný tým nemá převahu.
09:32 I Gulliveři umí pohrozit a prozkoušet Antoniaziho, ten je zatím 100%.
06:56 Sedláček taky jen do bloku.
06:01 Zajímavá střela Chatrného končí bohužel pouze v bloku.
04:40 Hosté hrají v plném počtu.
04:09 Gulliveři se dostali k míčku a snaží se ušetřit čas v oslabení.
03:21 Pokus Soukupa z první míří úplně mimo bránu.
02:40 Vyloučen hráč #11 Jakub Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
01:42 Zatím jsme neviděli šanci ani na jedné straně.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.