5:2
    Josef SVĚTLÝ
    (Hanuš)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - Wizards DDM Praha 10 C 5:2
branky: 8. Radim Řiháček, 12. Jakub Kovařík, 14. Jan Aubrecht, 15. David Hanuš, 39. Josef Světlý - 5. Vojtěch Židův, 12. Martin Lazárek; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Hrubín ? - David Sádlík ?; po třetinách: 4:2, 0:0, 1:0
38:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #44 Josef Světlý, asistoval #15 David Hanuš (5:2)
29:59 Druhá třetina branku nepřinesla. Wizards má trochu více ze hry, ale sráží je zbytečná vyloučení. Uvidíme, co nám přinese 3. třetina.
29:24 Vyloučen hráč #29 Hynek Peroutek družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání
29:24 Opět záchranná brzda, tentokrát svůj fatál hasil Peroutek. Přesilovka Chodova opět začala šancí Macáška.
28:00 Šance Wizards v oslabení. Lazárek potáhl na půlce, nahrál na Boudu, jehož střelu na bližší tyč Hrubín kryje.
26:43 Vyloučen hráč #21 Tomáš Kavena družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za sekání
26:43 Kavena teď zatáhl za ruční brzdu a oslabuje svůj tým. Přesilovka Chodova začala obrovskou šancí Macáška.
25:50 Další velký závar přes brankou Hrubína, ten ale i s pomocí tyčky svoji svatyni uhájil.
23:50 Napadání Wizards přineslo ovoce v podobě standartky z rohu. Po ní přišel závar, Ryglovu střelu z chumlu Hrubín vyrazil.
22:01 Janča mohl nahrát na střed úplně volnému Macáškovi, ale zvolil střelu, která skončila nad brankou.
21:00 Tak i Lazárek se může v zakončení zmýlit. Obrovská šance WIzards opět po brejku, ale Lazárek prázdnou branku minul.
19:01 Přesilovka Wizards bez efektivního zakončení.
17:01 Vyloučen hráč #33 Radim Řiháček družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání
17:01 Třetinu zahájí Wizards přesilovkou. Řiháček byl v napadání až moc důrazný a od rozhodčích dostává 2 minuty za sekání.
14:59 Viděli jsme zajímavou 1. třetinu, která přinesla 6 branek a 2 vyloučení. Uvidíme, jestli Wizards ve 2. třetině dokáží utkání otočit.
14:39 Hanuš teď v diskuzi z rozhodčím. Poté střela Židůva a skvělý zákrok Hrubína.
14:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #15 David Hanuš, asistoval #22 Tomáš Pouska (4:2)
14:07 A rázem je vedení ještě větší. Hanuš utekl po mantinelu a trefil se k vzdálenější tyčce.
13:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #10 Jan Aubrecht, asistoval #11 Eduard Janča (3:2)
13:24 Poprvé v zápase vede Chodov. Po ztrátě Peroutka vymetl bližší šibenici Aubrecht.
12:40 Světlý z levého mantinelu přestřeluje.
11:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #79 Jakub Kovařík, asistoval #88 Jaroslav Macášek (2:2)
11:18 Nejprve povedený brejk Wizards, kdy Čechovič poslal vymazlenou přihrávku na Lazárka, který se v těchto situacích nikdy nemýlí, poté rychlé srovnání z hole Kovaříka.
11:01 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 1:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #69 Adam Čechovič (1:2)
09:25 Střela Iltise z levého mantinelu, mimo.
07:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #33 Radim Řiháček, asistoval #53 Martin Blažek (1:1)
07:29 Blažek na střed na Řiháčka a máme srovnáno.
07:10 Přesilovka Chodova zatím spíše připomíná házenou. Dvě střely Macáška z nulového úhlu vyrovnání nepřinesly..
05:45 Vyloučen hráč #11 Jan Kaliberka družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:45 Nahození Židůva z vlastní půlky k překvapení všech proskákalo až za záda bezmocného Hrubína. V rychlém sledu pak následovali dvě vyloučení, po jednom na každé straně.
04:38 Vyloučen hráč #15 David Hanuš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání
04:09 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 0:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #37 Vojtěch Židův, asistoval #11 Jan Kaliberka (0:1)
03:20 Agilní Lazárek je zatím největší hrozbou pro Chodov. Jeho střelu obrana dokázala zablokovat.
01:36 Sledujeme opatrný úvod zápasu, zatím bez větší šance.
00:01 Úvodní buly pro Wizards, kteří teď kombinují na své půlce.
00:00 Dobré ráno z kluziště z Rudné. Čeká nás první zápas 2. kola pražské ligy mužů, kde se proti sobě postaví týmy Chodova a Wizards. Oba týmy shodně v prvním kole jednou vyhráli a jednou prohráli, takže nás jistě čeká vyrovnané utkání.