• 45 44:57
    2
    Miroslav REPČÍK

Wizards DDM Praha 10 C - FT Sokol Praha-Břevnov 8:6
branky: 13. David Bouda, 16. Vít Kubů, 19. David Bouda, 21. Matěj Zdobinský, 25. Ondřej Policar, 38. Michal Povolný, 43. Jan Brak, 45. Michael Svatoš - 7. Miloš Poživil, 10. Jakub Milion, 14. Jakub Milion, 17. Miroslav Jahoda, 36. Jakub Milion, 44. Miroslav Jahoda; rozhodčí: Michal Kolář - Daniel Fišer; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 1:3, 4:1, 3:2
44:59 Hrubost nakonec nám udělala krásnou tečku za zápasem. Děkujeme za sledování a těšíme se na příště. Pac a pusu
44:57 Vyloučen hráč #69 Miroslav Repčík družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost
44:52 Bitka se přeci jen koná.
44:32 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 8:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #63 Michael Svatoš bez asistence (8:6)
43:29 Tak to vidíte. Krásně rozehraná situace a už je to jen o gol. Bude bitka nakonec?
43:28 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 7:6
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #19 Miroslav Jahoda, asistoval #13 Miloš Poživil (7:6)
42:45 Hosté to zkouší bez golmana a se šesti borcema v poli.
42:11 Může se zdát, že je rozhodnuto, ale nenechte se zmást. Flóčo je hra nevyzpytatelná a plná překvapení.
42:06 Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
42:06 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 7:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #96 Jan Brak, asistoval #65 Matěj Lisa (7:5)
37:27 Vedení se ujímá domácí tým. Pumelice skoro ze středu hřiště propadla brankáři pod rukou a tempo se zvyšuje.
37:09 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 6:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #26 Michal Povolný, asistoval #8 Jiří Kotík (6:5)
35:26 Drámo začíná. Máme srovnáno a každá chyba teď může být osudnou.
35:25 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 5:5
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion, asistoval #24 Jan Fiedler (5:5)
27:22 Hráči hostí podpořili svého beka na hřišti slovy: 'Dřív to dávej', hrající bek neocenil jejich rady a vyslal na střídačku: 'Držte hu*u ku*va'.
26:42 Akce obou týmů bych shrnul slovem 'brikule'. To jediné dokonale vystihuje styl hry v posledních minutách,
24:33 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 5:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #44 Ondřej Policar bez asistence (5:4)
23:56 Utkání je ve slepé fázi. Více, než branky, zde padají spíše sprostá slova.
22:25 Skvělá střela domácího hráče, která šla totálně mimo. Pokud bychom měli citovat odcházejícího střelce a vynechat sprostá slova, tak neřekl vůbec nic.
20:25 Skore srovnáno a začínáme nanovo. Dokonalá krosovka a lehká práce pro skorujícího Matěje.
20:24 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 4:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #21 Matěj Zdobinský, asistoval #63 Michael Svatoš (4:4)
18:05 Balonek skákal na brankové čáře a byl nerozhodný jak puberťák při prvním polibku. Nakonec se přeci jen rozhoupal a spadl do brány.
18:04 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 3:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda, asistoval #37 Vojtěch Židův (3:4)
16:17 Střela hostí, která dle slov hlavního pořadatele šla úplně do zadnice, byla tečována a zahrála golmanovi domácích na housličky.
16:16 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #19 Miroslav Jahoda, asistoval #11 Martin Karlovský (2:4)
15:26 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 2:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #11 Vít Kubů, asistoval #2 Tomáš Kavena (2:3)
13:12 Střelci obou týmů chytli slinu a zkouší to tam sypat jednu za druhou.
13:11 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion, asistoval #69 Miroslav Repčík (1:3)
12:56 GÓL Wizards DDM Praha 10 C! 1:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda, asistoval #65 Matěj Lisa (1:2)
12:20 Kvalitní krosovku předvedl tým hostí, Zakončující hráč však odpálil balonek raketou na Mars a minul bránu o kousíček.
09:02 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion, asistoval #19 Miroslav Jahoda (0:2)
07:32 A jéje. Šance na zvrácení skore přichází s vyloučením domácího hráče, který si spletl florbal s házenou a zahrál rukou.
07:31 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Židův družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za hra rukou
06:59 Jako blesk z čistého nebe se ocitl balonek za brankářem Wizardů.
06:57 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:1
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #57 Jakub Milion (0:1)
04:08 Zatím se hra přelévá ze strany na stranu a žádný tým si nevypracoval vyloženou tutovečku.