• 60 59:06
    8:3
    (Šnajdr)

Kanonýři Kladno - BLACK ANGELS 8:3
branky: 3. Ondřej Riebauer, 14. Matyáš Bachmaier, 19. Michal Skuhrovec, 37. Marek Pixa, 46. Marek Pixa, 58. Matěj Stůj, 59. Ondřej Riebauer, 60. Michal Skuhrovec - 20. Matěj Boček, 33. Vojtěch Novotný, 47. Marek Nachtmann; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Oskar Blaha 31 - Daniel Pfeifer 30; po třetinách: 3:1, 1:1, 4:1
59:59 Komentář trenéra domácích Jana Pazdery: Soupeř dnes přijel v oslabené sestavě s juniorem v brance a bylo to znát, i přesto nás místy předčili v nasazení, herní odvaze a koncentraci. Díky dobrému závěru a kvalitnímu výkonu našeho brankáře ze zápasu nebylo drama, které jsme málem způsobili obrovskou laxností ve finálním řešení. Snad se do neděle poučíme, doléčíme šrámy a zvládneme dobře vstup do sezony.
59:59 Komentář trenéra hostů Petra Pajera: tato soutěž se nám v této hale moc nedaří.. V půlce zápasu jsem cítil, že by se to mohlo zlomit na naší stranu, ale naše přesilovka nás vrátila zpátky do podprůměrného výkonu. Soupeř dnes vyhrál zcela zaslouženě.
59:59 Končí nám třetí třetina v poměru střel 16:8 pro Kladno.
59:06 GÓL Kanonýři Kladno! 8:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #63 Miroslav Šnajdr (8:3)
58:38 GÓL Kanonýři Kladno! 7:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #93 Michal Skuhrovec (7:3)
57:06 A mezi střelce se dnes zapisuje i Matěj Stůj.
57:05 GÓL Kanonýři Kladno! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (6:3)
56:26 Kladno svou přesilovku nevyužívá a hosté se tak v klidu vrací do plného počtu.
54:23 Pět a půl minuty před koncem základní hrací doby dostávají domácí do své režie čtvrtou početní výhodu.
54:22 Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
53:00 Nepříjemný pád zády na florbalku si nyní prožil Ondřej Riebauer, hráči se však naštěstí nic nestalo a v zápase pokračuje dál.
51:55 Na dnešní pohárové utkání se přišlo podívat 125 diváku, děkujeme za podporu.
50:50 Marek Pixa je dnes velmi hladový po gólech, dnes má na kontě již dva a před malou chvílí měl na čepeli svoji třetí branku.
49:38 Bachmaier nedal soupeřovi jinou možnost, než faulovat a sudí tento zákrok posoudil jakožto hodný dvouminutového trestu. Kladno bude zahrávat svou třetí přesilovou hru.
49:37 Vyloučen hráč #67 Marek Nachtmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:09 I přes nepříznivý stav se tým Black Angeles nevzdává a bojuje dále.
46:58 Nachtmann snižuje stav zápasu na 5:3 a hosté tak mají mnoho času na srovnání skóre.
46:57 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #67 Marek Nachtmann bez asistence (5:3)
45:30 Kladno využívá svou početní výhodu a zvyšuje svůj náskok na 5:2.
45:29 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #19 Ondřej Riebauer (5:2)
44:07 Domácí se vracejí do plného počtu a Black Angeles tak svoji třetí přesilovou hru nepromněňují.
44:01 Kladno bude mít k dispozici svou druhou přesilovou hru v tomto utkání.
44:00 Vyloučen hráč #11 Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
42:08 Black Angeles budou mít k dispozici třetí početní výhodu tohoto utkání.
42:07 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
41:25 Oba týmy vstoupili do poslední třetiny velmi energicky a třetí třetina je zatím velmi vyrovnaná.
40:01 Finální úvodní buly vyhrává domácí Kladno.
39:59 Končí nám druhá třetina v poměru střel 9:12 pro Black Angeles.
38:00 Black Angeles svoji přesilovou hru nevyužívají a Kladno se tak po dvou minutách vrací do plného počtu hráčů.
37:14 Black Angeles se svojí druhou přesilovou hrou zatím nenakládají vůbec dobře, když ve své početní převaze inkasovali branku na 4:2.
36:14 Pixa s Bachmaierem jsou v tomto zápase opravdu ve formě, Pixa se dvěma body a Bachmaier se třemi patří k nejlepším hráčům utkání.
36:13 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:2)
36:00 Black Angeles bude rozehrávat svoji druhou přesilovozu hru v tomto utkání, uvidíme zda jí promění.
35:59 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:00 Bachmaier je v dnešním utkání velmi viditelným hráčem, když už se po několikáté ocitl v gólové šanci.
33:05 Black Angeles využívají svojí početní výhodu a oba týmy jsou tak v přesilových hrách stoprocentní.
32:44 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Vojtěch Novotný, asistoval #22 Jan Kopecký (3:2)
32:30 Kladno je v přesilových hrách zatím stoprocentní, uvidíme jak si povedou Black Angeles.
32:01 Budeme svědky druhé přesilové hry v tomto zápase, tentokrát v režii Black Angeles.
32:00 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:30 Black Angeles se snaží prolomit soupeřovu obranu, ale jejich taktické změny zatím moc nepomáhají.
28:21 Ondřej Fous je poslední ze čtveřice mladých juniorů, kteří čekají na svou šanci. Na rozdíl od jeho vrstevníků on ještě příležitost nedostal, a netrpělivě na ni čeká.
26:18 Kladenští florbalisté mají zatím ze zápasu více požitku a je to vidět i na jejich náladě a nasazení.
25:05 Novák se z nádherné pozice rozhodl raději přihrát a zhatil tak krásnou akci.
23:00 Marek Pixa v obrovské šanci trefuje brankáře Black Angeles a další bod si tak nepřipisuje.
21:49 Filip Ulmann teď ostře zakročil proti soupeřovi, který tak proráží ohraničení hracího pole.
21:01 Oba týmy mají chuť dávat góly a dávají to jasně najevo.
20:01 Začíná nám druhá třetina dnešního utkání, a úvodní buly vyhrává Kladno.
19:59 Končí nám první třetina v poměru střel 13:14 pro Black Angeles.
19:20 Black Angeles se v závěru první třetiny trošičku zklidňují a snižují na 3:1.
19:19 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #69 Filip Neklan (3:1)
18:27 Kanonýři vstoupili do zápasu velmi úspěšně a po necelých devatenácti minutách vedou na domácí půdě o 3 branky.
18:26 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #41 Marek Pixa (3:0)
18:06 Pixa se nyní dostává do zápasu, jeho střela však končí pouze branky po soupeřově bloku.
16:24 Po infarktovém okamžiku se domácí tým mohl znovu uklidnit, protože Bláha likviduje nejen střelu za střelou, ale i soupeřovi nájezdy.
16:23 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #89 Jan Hněvkovský.
14:06 Po druhém obdrženém gólu se Black Angeles ženou do útoku, ale brankář Bláha odmítl střelu hostů pustit za svá záda.
13:54 Třetí ze čtyř mladých juniorů na kladenské soupisce se nám konečně ukázal, a také se prosadil. Matyáš Bachmaier si připisuje bod na své konto.
13:53 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #19 Ondřej Riebauer (2:0)
11:59 Jan Lang se po soupeřově zákroku nepříjemně sklouzl po podlaze. Soudě podle výrazu hráče nadšený nebyl.
10:45 Další mladá puška se ukázala v akci, tentokrát Filip Molhanec, který svou příležitost také neproměňuje.
08:40 Kladno je zatím v zápase aktivnějším celkem a je vidět, že soupeře z vyšší soutěže se nezaleklo.
06:54 Novák v další obrovské příležitosti znovu pálí vedle.
03:52 Chybu ve střídání Black Angeles nedokázal Novák včas vystihnout a další velké šance se tedy alespoň prozatím nedočkáme.
02:25 Domácí po necelých 20 vteřinách využívají početní výhody a Ondřej Riebauer tak posílá domácí celek do vedení.
02:23 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #91 Filip Ullmann (1:0)
02:06 Netrvalo dlouho a po dvou minutách hry budou domácí hrát přesilovou hru.
02:05 Vyloučen hráč #22 Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
01:20 Zápas se nám rozjíždí v poněkud intenzivním tempu, a hráč domácích Mirek Šnajdr již stihl zlomit hůl.
00:01 Zápas nám začíná, a úvodní buly vyhrává tým Black Angeles.