60
  • 60 59:23
    2

TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary 7:10
branky: 10. Petr Hašek, 18. Michal Nožička, 20. Tomáš Černý, 23. Petr Hašek, 24. Daniel Kroupa, 26. Tomáš Hejzlar, 36. Petr Hašek - 4. Daniel Nicklas, 5. Dominik Emlar, 6. Daniel Nicklas, 9. Dominik Emlar, 33. Jan Běloch, 35. Michal Klápa, 44. Matěj Svatek, 54. Michal Klápa, 55. Michal Klápa, 58. Jakub Pecha; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 5:3; využití: 1:3; diváků: 132; zásahy brankářů: Šimon Špaček 2, Dušan Völgyi 28 - Václav Zavadil 4, Daniel Váradi 16; po třetinách: 3:4, 4:2, 0:4
59:59 Střely ve 3. třetině: Domácí 9 Hosté 17.
59:23 Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
59:01 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:15 Jaroměř se snaží dát gól bez Völgyiho.
57:32 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #14 Jakub Pecha, asistoval #4 Tomáš Nushart (7:10)
56:06 Vary se pokoušejí o další akce, avšak neúspěšně.
54:52 Timeout TJ Sokol Jaroměř
54:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #4 Tomáš Nushart (7:9)
54:38 Vyloučen hráč #7 Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:20 Vary se ujímají vedení.
53:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #10 Daniel Nicklas (7:8)
51:15 Jaroměřská obrana předvádí krásné výkony.
48:30 Dušan Völgyi oloupil soupeře o jasný gól.
48:00 Svatkovo nahození těsně míjí bránu.
46:30 Jaroměř nevyužila přesilovku a hra je opět velmi vyrovnaná.
44:16 Jaroměř si vytváří šance při přesilovce.
43:52 Vyloučen hráč #99 Vojtěch Hrůza družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
43:30 Utkání je velice vyrovnané.
43:07 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #70 Matěj Svatek, asistoval #10 Daniel Nicklas (7:7)
43:00 Nebezpečná střela Zavadila míjí bránu Völgyiho.
41:44 Kroupa do běhu na Hofmana, ten míjí.
41:00 Vary si v první minutě snaží vytvořit šance, Jaroměř však úspěšně brání.
40:01 Úvodní buly ve 3. třetině vyhráli Domácí.
39:59 Střely ve druhé třetině: Domácí 12 Hosté 10.
39:01 Běží poslední minuta 2. třetiny.
37:55 Krásné střely Hofmana bohužel nekončí v brankové síti.
36:20 Jaroměř se opět ujala vedení.
35:39 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #89 Pavel Kotrč (7:6)
35:00 Dnešní utkání sleduje fantastických 132 diváku, Děkujeme!!
34:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:6
33:54 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Jan Běloch, asistoval #23 Jan Zavadil (6:5)
31:00 Domácí jsou v momentální chvíli lepší než hosté, Völgyi svůj tým skvěle drží.
29:50 Kubina zastavil postup Varů.
29:15 Další krásná šance Jaroměře skončila bohužel neúspěšně.
28:50 Parádní střelu Škeříka bohužel zastavila obrana Varů.
27:28 Jaroměř si vytváří šance při přesilovce.
27:12 Vyloučen hráč #4 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
25:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #7 Jan Škola (6:4)
25:35 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Daniel Váradi družstva FB Hurrican Karlovy Vary
25:02 Bělochovu tvrdou střelu příklepem zastavil Hašek.
23:07 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #21 Petr Hofman (5:4)
23:07 Domácí tým Jaroměř se ujal vedení 5. gólem, který byl vstřelen Kroupou.
22:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #77 Michal Nožička (4:4)
20:45 Vary jsou stále na míčku.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhráli Vary.
19:59 Střely po první třetině: Domácí 6 Hosté 13.
19:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý, asistoval #24 Vojtěch Výborný (3:4)
19:34 Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
17:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (2:4)
16:50 Völgyi parádně podržel svůj tým v oslabení, když vyrazil Zavadilovu střelu.
16:24 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
15:30 Parádní backhand Haška bohužel minul bránu.
14:25 Škeříkova střela se bohužel dotkla jen tyčky Zavadilovy branky.
13:00 Hra se uklidnila, Vary už nemají tolik šancí jako zkraje třetiny.
11:11 Parádní šance Škeříka bohužel nevyšla, když míček minul bránu o milimetry.
10:40 Další šance Varů byla úspěšně odražena Domácí obranou.
09:30 Domácí snížili náskok Varů.
09:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #95 Filip Krigovský (1:4)
08:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Dominik Emlar, asistoval #44 Michal Klápa (0:4)
08:00 Na hřišti vypukla mezi hráči menší slovní přestřelka.
07:30 Hra je velice vyhrocená a impulzivní.
07:09 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
07:00 Hra je neobvykle rychlá.
06:40 Domácí tým je zatím beze střely.
05:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #70 Matěj Svatek (0:3)
04:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Dominik Emlar bez asistence (0:2)
04:35 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř
03:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #23 Jan Zavadil (0:1)
03:41 První branku zápasu střelil Nicklas s číslem 10.
02:55 První střelu vystřelil Petr Hašek, bohužel se zastavila o Karlovarského obránce.
01:30 Vary se nedokázali dostat přes Jaroměřskou obranu.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým TJ Sokol Jaroměř.
00:00 Dobrý večer Vážení diváci, vítáme vás u 6. kola 1. Ligy mužů kde se proti sobě utkají TJ Sokol Jaroměř a FB Hurrican Karlovy Vary. Přejeme příjemnou zábavu.